Žižkov – Liberec 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 4:1 (kon.) | Slovácko – Slavia 1:3 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:4 (0:2)
FC Slovan Liberec
Neděle 30.10.2011, 10:15Gambrinus liga

90
    A další střídání, Šural uvolňuje své místo Bosančičovi.

89
    Hosté opět střídají, současný reprezentant do jedenadvaceti let Hadaščok nahrazuje toho nedávného, Rabušice.

87
    Odpracováno má Jiří Štajner a i dnes odehrál výborný zápas, na závěrečné minuty jej nahrazuje Emil Rilke.

86
    A další velká šance domácích. Nestorovski si v pokutovém území obhodil Karišika, následně přehodil Bičíka, ale s ním i jeho svatyni.

85
    Domácí si po standardní situaci připravili ještě jednu velkou příležitost, po Folprechtově centru však Bodeček hlavou těsně minul libereckou branku.

82
    Liberec právě vstřelil branku!
    Pohledná akce hostů končí čtvrtou brankou! Na Šuralův centr si naskočil nikým neobsazený Breznaník a hlavou překonal bezmocného Vaclíka.

81
    Závěrečné střídání domácích, Nestorovski nahrazuje na hrotu aktivního Böhma.

81
    Žlutou kartou je napomenut Breznaník.

74
    Folprecht u postranní čáry přehnal svůj atak na Janůa a vidí od sudího Příhody žlutou kartu.

70
    Domácí trenér Pulpit okamžitě stahuje ze hry provinilce Slodowého, nahrazuje jej Sivričem.

69
    Štajner s obrovským přehledem zavěsil míč k tyči a zvyšuje na 3:1!

68
    Bodeček neobratným odkopem domácím pořádně zavařil a z pokračující akce Slodowy na hranici pokutového území jasným faulem zastavil Breznaníka, následné gesto sudího Příhody bylo neoddiskutovatelné, pokutový kop.

55
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Viktorka se také střelecky prosazuje! Kadeřábek vysunul po pravém křídle Böhma, který prostřeluje Bičíka a vrací domácí do hry o ligové body!

46
    Po necelé minutě druhého dějství si domácí vypracovali velikou příležitost, když na Starého povedený centr z levé strany jen o centimetry nedosáhl před prázdnou brankou Böhm.

Do druhého poločasu domácí kouč Pulpit udělal jednu změnu ve své jedenáctce, vysílá do hry Folprechta místo Macha.

45
    Hosté navíc bleskově zdvojnásobují svůj náskok! Rabušic si naběhl na Štajnerovu kolmici za žižkovskou obranu a mezi nohami prostřelil brankáře Vaclíka.

44
    Hosté se před odchodem do šaten ujímají vedení! Šural přízemním centrem z pravé strany našel Breznaníka, jenž uklidil míč do odkryté svatyně.

42
    Po dlouhých desítkách minut pořádné vzrušení na Žižkově, když se z dvaadvaceti metrů opřel do míče Böhm a jeho pumelici mířící pod břevno Bičík vyrazil konečky prstů nad branku!

25
    Hosté začínájí být čím dál nebezpečnější, za domácí obranu se prodral Šural, tváří v tvář jej však vychytal mladý žižkovský brankář.

2
    Domácí nastupují s velkou chutí, po Bořilově průniku nechali hosté zcela volného Kalivodu, který z dvaceti metrů těsně míjí libereckou branku.