Frýdek-M. – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | Přerov – Prostějov 1:2 (kon.)
Milevsko – Řisuty 4:5 (po pr.) | Lev Benešov – Sokolov 4:1 (kon.) | SHK Hodonín – Kolín 5:1 (kon.)
Bílina – Klášterec nO 0:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:1 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 6:1 (kon.)
Uh. Hradiště – Nový Jičín 4:3 (po s.n.)
SHK Drtiči Hodonín
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
SC Marimex Kolín
Sobota 19.11.2011, 17:002. liga skupina Střed (ČR)

56:39
    A už to není pravda. Hlavačka (HOD) - 2 minuty hákování.

52:25
    Vyloučen Nedbal (KOL) - 2 minuty nedovolené bránění.

45:48
    Vyloučen Špok (HOD) - 2 minuty napadení.

42:29
    Vyloučen Jurásek (HOD) - 2 minuty hákování.

35:56
    Nesrsta (HOD) byl při dorážení příliš důrazný a posedí si 2 minuty za sekání. 4/4.

35:25
    A hosté pod tlakem dělají chyby. Vyloučen Procházka (KOL) - 2 minuty zdržování hry.

30:35
    Procházka (KOL) - 2 minuty držení protihráče. Ve stejném čase Barták (HOD) - 2 minuty hrubost. 4/4.

26:50
    Vyloučen Čtvrtečka (KOL) - 2 minuty podražení.

23:29
    Vyloučen Skokan (KOL) - 2 minuty podražení.

16:22
    Vyloučen Hoza (HOD) - 2 minuty krosček.

13:53
    Vyloučen Hanzl (KOL) - 2 minuty vysoká hůl.

8:55
    Již před několika sekundami domácí reklamovali hru Kolína se šesti hráči, tentokrát již rozhodčí bude trestat. Hosté potrestáni 2 minutami na příliš mnoho hráčů na ledě - trest odpyká Barták. 4/4

7:37
    Vyloučen Peš (HOD) - 2 minuty nedovolené bránění.

4:43

Václav Urubek

Branky a nahrávky: 12. Jurásek (Hlavačka), 30. Rehuš (Peš, Jurásek), 38. Sajdl (Špok), 39. Hoza (Hollý, Fiedler), 44. Sajdl - 51. Javůrek (Čtvrtečka)

SHK Drtiči Hodonín: Peksa(Šenk) - Okuliar, Skočovský, Pokorný, Svoboda, Komárek, Hlavačka, Miklík - Hoza, Nesrsta, Rehuš, Fiedler, Špok, Peš, Sajdl, Jurásek, Kuba, Barták, Hollý
    SC Marimex Kolín: Brázdil(Hermann) - Nedbal, Procházka, Barták, Pácal, Pýcha, Rychter, Minarčík, Kubát, Cérk, Skokan, Herwig, Hanzl, Meizr, Ježek, Hloušek, Čtvrtečka ,Javůrek, Vágner