Havlíčkův Brod – Motor ČB 1:9 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:6 (kon.) | Havířov – Vítkovice 7:9 (kon.)
Písek – Ústí n/L 3:4 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 3:2 (po pr.)
Královští lvi Hradec Králové
3:6 (2:3, 0:3, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 20.11.2011, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

52:15
    David Voříšek (HKR) nešťastně nabral puk na bekhend tak, že vyletěl až mezi diváky. Dvě minuty přesilové hry pro Liberec.

44:23
    Marek Malinský (HKR) byl v útočném pásmu nejprve správně drzý a málem překvapil soupeřovu obranu. Pak ale podrazil svého protivníka a odchází na trestnou.

37:55
    Tomáš Havlín (LIB) zbytečně krosčekoval jednoho z domácích a s menším trestem putuje za katr.

31:29
    Domácí tým jde poprvé v zápase do čtyř. Za podražení pyká Adam Čech.

22:48
    Domácí dostávají příležitost srovnat skóre. Michal Gecko (LIB) se provinil podražením a míří na trestnou.

13:49
    Ale domácí jdou na druhou přesilovku, Tomáš Havlín si odpočine za faul kolenem. Podaří se Hradci opět skórovat?

6:06
    Pavel Zacha (LIB) to hodně přehnal s důrazem a jde na trestnou na dvě minuty za krosček.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 7. Malinský (Gančarčík, Hofman), 17. Jaroš (Drašnar), 60. Gančarčík (Hylena, Šeda) - 9. Gecko (Slaboch, Zacha), 11. Gecko (Chlapík), 12. Ordoš (Bělohorský), 29. Pyrochta (Zacha), 29. Mečíř, 35. Král

Královští lvi Hradec Králové: Červený (F. Veselý) - Čech, Mazač, E. Veselý, Havránek, Malík, Voříšek, Pumr, Bureš - Šeda, Hylena, Zahradník, Drašnar "C", Janata, Hofman, Malinský, Vik, Gančarčík, Jaroš, Chalupa, Pavlík. Trenér: Petr Luštinec.
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Stezka) - Slaboch, Mečíř, Klinger, Suchý, Havlín, Nosek, Pyrochta - Babec, Lakatoš, Šír, Chlapík, Ordoš, Král, Gecko "C", Bělohorský, Heřmánek, Svoboda, Zacha. Trenér: Jan Šťastný.

Rozhodčí: Samek - Novák, Antalík.