Hr. Králové – Litoměřice 5:1 (kon.) | Olomouc – Kadaň 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2 (kon.)
Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Písek 2:3 (kon.) | Most – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Beroun – Jihlava 2:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
5:1 (3:0, 0:1, 2:0)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 26.11.2011, 17:001. liga (ČR)

53:51
    Hradec má po přesilovce a naopak se bude bránit. Martin Vágner putuje za katr za hákování.

51:36
    Luděk Brož ujížděl do zajímavé šance, byl však zezadu lehce potažen a rozhodčí to nenechal bez povšimnutí. Kryštof Kafan (LTM) pyká za sekání.

44:11
    Hosté dostávají možnost ještě odpovědět. Jiří Kadlec (HKR) si vysloužil menší trest za hákování.

36:31
    Ján Bendík (HKR) - 2 minuty za držení protihráče.

28:36
    Hradecká přesilovka se otupí po podražení domácího kapitána Martina Koudelky.

27:55
    Jakub Evan (LTM) vyhodil puk z obranného pásma mimo kluziště a Hradec bude hrát minutu a 21 sekund pět na tři!

27:16
    Lukáš Rindoš (LTM) vysekl jednomu z hradeckých hráčů hůl z ruky a odpočine si na dvě minuty.

24:39
    Jakub Evan (LTM) - 2 minuty za podražení.

22:46
    Litoměřice si zahrají první přesilovku, Jan Berger pyká za podražení.

9:12
    Hradecký pohyb vede k prvnímu vyloučení zápasu - Milan Vobořil (LTM) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 5. Moskal (Brož, Budínský), 5. Kadlec (Brož), 14. Záhorovský (Čížek, Rytnauer), 44. Budínský (Koudelka), 60. Kadlec (Brož) - 34. Slížek (Novák, Kloz)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Čížek, Bendík, Poživil, Vágner, Čáp, Hendrich, Roupec, Chmelíř - Rytnauer, Tvrdík, Záhorovský - Budínský, Koudelka "C", Moskal - Valášek, Brož, Kadlec - Kubeš, Macháň, Berger. Trenér: Jiří Mička.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Meravý) - Boháč, Vobořil, Martinka, Evan, Kříž, Smetana, Ketner, Hora - Šinágl, Slížek "C", Tvrzník - Loskot, Belay, Gerhát - Novák, Kloz, Gengel - Rindoš, Hlusička, Kafan. Trenér: Jindřich Setikovský.

Rozhodčí: Zubzanda - Lučan, Svoboda.