St. Louis Blues
3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
Detroit Red Wings
Středa 07.12.2011, 01:30 • Scottrade Center • NHL

St Louis na začátku třetí periody přidali dvě branky a vypadalo to,že si v klidu dojdou pro tři body, ale minutu před koncem třetiny ještě zápas zdramatizoval Jiří Hudler brankou v přesilovce. Detroitu už se však vyrovnat nepodařilo a tak tři body zůstávají v St Louis. Jen tak pro zajímavost, na střely na branku vyhrál třetí dějství Detroit 10:5 a celkově 30:26. (04:10:22)

60:00

59:58
    Ještě poslední vhazování před Elliottem.

59:56
    Domácí se osvobozují,ale jen za cenu zakázeného uvolnění, vhazovat se ještě bude před Elliottem.

58:57
    Detroit hraje bez brankáře !

58:45
    Vyrovnání měl na hokejce Danny Cleary, ale nedal.

58:40
    Detroit právě vstřelil branku!
    A bude to ještě drama! JIŘÍ HUDLER využívá přesilovku a snižuje na rozdíl jediné branky ! Bez asistence.

57:17
    Rozhodčí znovu vylučuje, tentokrát na obou stranách, na straně St Louis Perron a Steweart , na straně Detroitu Franzen,. hosté tak hrají přesilovku.

57:09
    Detroit se ubránil a je v plném počtu.

55:09
    Přesilovka pro domácí - Johan Franzen si jde odpočinout na dvě minuty za sekání.

53:16
    David Backes v šanci, i domácí se snaží o další branku, která by jim dala jistotu vítězství.

54:19
    Zakázané uvolnění Detroitu.

50:54
    Johan Franzen střílel bekhendem,ale neúspěšně.

51:03
    Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.

50:43
    A St Louis se znovu osvobozují.

49:56
    Domácí vyhazují puk přes všechny čáry.

49:03
    Přesilovka pro Detroit. Vyloučen Kris Russell na dvě minuty za hru vysokou holí.

48:22
    Abdelkader už je na ledě, Detroit je v plném počtu.

46:22
    A domácí budou mít šanci zvýšit svůj náskok, rozhodčí poslal na trestnou lavici Justina Abdelkadera na dvě minuty za napadení.

Tomáš Božek

Branky a nahrávky: 30. Steen (Arnott), 41. Backes (Oshie, Arnott), 43. Berglund (Stewart, Perron) - 28. Franzen (Hudler, Howard), 59. Hudler

St. Louis Blues: Elliott (Halák) - Russell, Jackman, Shattenkirk, Pietrangelo, Colaiacovo, Polák - Nichol, Langenbrunner, Sobotka , Steen, Berglund, Stewart, Porter, D'Agostini, Backes, Arnott, Perron, Oshie. Trenér: Ken Hitchcock.
    Detroit Red Wings: Howard (Conklin) - Kindl, Lidstrom, White, Stuart, Ericsson, Kronwall - Abdelkader, Cleary, Datsyuk, Miller, Hudler, Zetterberg, Conner, Helm, Bertuzzi, Emmerton, Franzen, Holmstrom. Trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Kowal, Rooney - Nowak, Racicot