Hr. Králové – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Olomouc – Benátky n/J 8:1 (kon.) | Kadaň – Litoměřice 3:1 (kon.)
Ústí n/L – Šumperk 3:1 (kon.) | Most – Chomutov 3:14 (kon.) | Beroun – Písek 1:3 (kon.)
Jihlava – Třebíč 2:5 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
IHC Králové Písek
Sobota 10.12.2011, 17:30 • ZS Beroun • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

00:01

0:30
    Úvodní vhazování patří hostům, ale založení útočné akce němělo dlouhého trvání a Medvědi odehrávají kotouč do středního pásma.

1:12
    Klhůfek přihrával kotouč zpoza branky, ale před ní nikdo z domácích.

2:08
    Kudrna jede za kotoučem, ale v rohu kluziště nedostává prostor na přihrávku.

3:25
    Soldán vyslal střelu od modré, ale kotouč míří mimo branku.

3:44
    První přerušení hry a hned vyloučení. Nedorost (PIS) na 2 minuty za držení.

4:21
    Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry.

4:32
    Švagrovský si najel s kotoučem do pásma a dostal se ke střele, ale Sedláček si s kotoučem poradil.

4:48
    Beroun právě vstřelil branku!
    Doležal vyslal křižnou přihrávku na PAVLA KLHŮFKA, který střelou z první otevírá skóre dnešního zápasu, Medvědi zároveň využili přesilovou hru. Asistence: Tomáš Doležal, Dmitrij Jaškin.

5:35
    Medvědi po vstřelené brance ožili a dostávají se do šancí.

7:18
    Slipčenko udělal chybu v rozehrávce a Pavlíček mohl skórovat do prázdné branky, ale domácí gólman nemohl hrát, díky postavení útočícího hráče v brankovišti a tak se hra přerušuje.

7:29
    Hosté zahrávají zakázané uvolnění.

7:54
    Sobotka se dostal ke střele od modré, ale Sedláček kotouč kontroluje.

8:30
    Nouza vyvezl kotouč zpoza branky, ale zakončení se mu nepovedlo, Slipčenko kotouč neudržel a do zakončení se málem dostal Melka, ale domácí dobře zasáhli.

8:53
    Hašek (BER) dostává 2 minuty za hákování.

9:26
    Medvědi vyhazují kotouč do středního pásma.

10:15
    Veselý zachytil rozehrávku hostů a bekhendem vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

11:05
    Hašek naskočil na led a ihned ostává krásnou přihrávku do jízdy, ale jeho bekhendové zakončení končí mimo tyče.

11:58
    Suja se natálh na mantinel a střelou přes bránícího Nedvěda nijak nepřekvapil domácího Slipčenka.

12:21
    Havran (PIS) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

13:18
    Špelda přemýšlel, komu přihraje kotou, nakonec však zvolil střelu, která ovšem přes obránce neprošla.

14:10
    Hosté vyhazují kotouč až k domácímu golmanovi.

14:26
    Melka si objel s kotoučem branku a úplně Slipčenka rozhodil, ale kotouč u tyče neprotlačil. Nedvěd (BER) dostává 2 minuty za hákování.

15:22
    Medvědi drží kotouč na hokejkách a šetří čas ve středním pásmu.

15:36
    Žovinec si řekl o přihrávku na modrou a střelou z první našel pouze lapačku Slipčenka.

16:29
    Antončík si šikovně najel do třetiny a dokonce až před branku, odku trefuje břevno, jen to zazvonělo.

17:08
    Nedorost zavezl kotouč do útočného pásma, ale jeho bekhendové zakončení končí na betonech Slipčenka.

17:36
    Kupec šikovně obehrál Kudrnu a dostal se do zakončení, ale Sedláček si se střelou poradil. Kanov (PIS) dostává 2 minuty za podražení.

17:57
    Hosté vyhazují kotouč.

19:11
    Slavík měl sice kotouč na holi v útočném pásmu, ale zakončení se mu vůbec nepodařilo.

19:27
    Vhazování před Sedláčkem.

19:53
    Hašek se dostal ke kotouči po chybě Ferebauera, jel sám na Sedláčka, ale ten kotouč vyrazil. Hašek (BER) dostává 2 minuty za vysokou hůl.

20:00

20:01

20:47
    Nouza zkusil vystřelit přes obránce, ale kotouč neprošel, násldeně se před domácí brankou vytvořila skrumáž hráčů, ale rozhodčí přerušuje hru a vhazuje se po levici Slipčenka.

21:48
    Všetečka (PIS) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

22:20
    Medvědi zakládají útočnou akci z obranného pásma.

23:30
    Medvědi kombinují s kotoučem v rohu kluziště, ale nakonec se Hašek dostal do zakončení a Sedláček dlouho nevěděl, kde má kotouč, který se odrazil za branku, následně vyslal ještě jednu střelu Nedvěd od modré, ale to už hostující golman přerušuje hru.

23:56
    Vlček vybojoval kotouč na kruzích a dostal se ke střele, kterou Sedláček efektivně vychytal.

24:28
    Milfait se dostal do šance, ale z bezprostřední blízkosti kotouč nepropasoval za záda Sedláčka a ještě byl faulován, Kolarz (PIS) dostává 2 minuty za držení.

26:13
    Medvědi mají velký tlak, ale hosté se zatím brání.

27:04
    Žovinec (PIS) dostává 2 minuty za sekání.

28:02
    Švagrovský se pokoušel procpat kotouč na Kupce, ale ten neprošel, následná střela končí mimo branku. Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry.

29:29
    Přerušená hra, kotouč mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

30:02
    Mrkvička vyzkoušel pozornost Slipčenka, ten chytá kotouč do lapačky.

30:11
    Odpískáno sevření kotouče v obranném pásmu Medvědů, vhazuje se před Slipnčenkem.

30:21
    Švagrovský (BER) dostává 2 minuty za sekání.

31:20
    Rubeš dostal kotouč na modrou a zkusil malou kličku, která mu však nevyšla, hosté mají kotouč ve středním pásmu.

32:19
    Písek právě vstřelil branku!
    DAVID NEDOROST ujel sám po křídle a přesně trefuje se přesně do horního růžku. Asistence: Jozef Lukáč.

32:52
    Sobotka (BER) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

33:17
    Odpískána hra vysokou holí hostujícím hráčům, vhazuje se před Sedláčkem.

34:04
    Kolarz dvakrát napřáhl od modré a pokaždé mířil na stejné místo, k pravé tyči, ale ani jednou kotouč netrefil branku.

34:25

35:02
    Hašek se hezky protáhl do útočného pásma, ale z velkého úhlu kotouč za brankovou čáru nedostal.

36:08
    Medvědi se rozestavili do přesilovkové formace a střela Sobotky od modré jen o kousek minula branku. Následně tečovaný kotouč do ochranné sítě, vhazuje se po pravici Sedláčka.

37:09
    Kupec teď dvakrát dostal kotouč před branku, ale dvakrát z výhodné pozice přestřelil.

37:22
    Přihrávka rukou ve středním pásmu.

38:06
    Zakázané uvolnění hostů.

38:27
    Vaniš ujel s kotoučem po křídle, ale místo přihrávky na najíždějícího spoluhráče zvolil střelu, která jde mimo branku.

38:46
    Zakázané uvolnění Medvědů.

39:25
    Jaškin se dostal do velké šance, když sám před Sedláčkem zaváhal a vylal kotouč přesně do prostřed branky, hostující gólman chytá kotouč s přehledem do náruče.

40:00

40:01

40:40
    Písek nahazuje do pásma a jde střídat, Medvědi zakládají útok.

41:00
    V útočném pásmu domácí puk ztrácí a jede se na druhou stranu.

41:38
    Icing Písku.

42:16
    Lehké nahození na hostujícího gólmana, který pro jistotu přikrývá kotouč.

43:19
    Švagrovského tvrdou střelu od mantinelu Sedláček kryje.

43:44
    Po buly se Písek osvobozuje zakázaným uvolněním.

45:00
    Chyba Písku v rozehrávce u střídačky, puk se dostal k Pavlu Klhůfkovi, který nahrál na volného Jaškina, ten opět trefuje brankáře a zatím se střelecky trápí.

45:40
    Rubeš vystihl rozehrávku a přebruslil obránce, bekhendem na Sedláčka nevyzrál ve velké šanci.

46:36
    Medvědi svého soupeře tlačí. Jonáš pálil mimo.

47:04
    Jonáš v brejku pouze do betonů.

48:27
    Písku přeskakuje puk hole a těžko se dostávají do útočného pásma.

49:02
    Klhůfkova rána vyražena, nebyl však nikdo, kdo by puk dorazil do prázdné branky.

49:53
    Písku překazil vstup do pásma offside.

50:53
    Vyloučen hráč č. 88 Martin Havran (PIS) za sekání.

51:04
    Písek se po střele od modré osvobozuje.

51:20
    Minutu 33 sekund přesilovka Berouna 5 na 3. Klíčový okamžik je na světě. Slavík (PIS) sekání.

51:52
    Písek se osvobozuje.

52:07
    Nedvědovi přeskočil puk hůl a puk je ve středním pásmu.

52:24
    Nedvěd (BER) jde na trestnou lavici za hákování.

52:46
    Špelda střílel přesně do Sedláčkovy lapačky.

52:56
    Písek hraje ve čtyřech.

53:20
    Písek je kompletní.

54:08
    Tlak Písku, po signalizovaném vyloučení tlačil Písek dlouho Beroun v pásmu. Hned je to obráceně. 5 na 3 z pozice Písku. Doležal (BER) - hrubost.

54:24
    Nedvěd na ledě a Medvědi vyhazují puk z pásma.

54:57
    Špelda vyhazuje puk přes všechny čáry.

55:15
    A Švagrovský ho následuje.

56:08
    Písek nepředvedl v přesilovce nic a Beroun je kompletní.

58:15
    Nejnevhodnější moment pro inkasování. Odražený kotouč za záda Slipčenka vstřelil DUŠAN ŽOVINEC. Asistence: David Pavlíček, Šimon Antončik.