Jihlava – Liberec 0:2 (kon.) | Kometa Brno – HC Kladno 4:1 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 4:3 (po s.n.)
Vítkovice – Slavia 0:3 (kon.) | Motor ČB – Chomutov 3:4 (po pr.)
HC Kometa Brno
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
HC Kladno
Sobota 10.12.2011, 12:30 • KAJOT ARENA • DHL Extraliga juniorů

58:18
    Další potyčka končí vyloučením na obou stranách. Za hrubost vyloučeni domácí Podešva a kladenský Kalla. Podešva dostává dokonce 2+2 minuty, Kometa tedy dokončí zápas v oslabení.

52:18
    Na ledě vládnou emoce. Patrik Novák přimáčkl na mantinela Vébra a dostává dvě minuty navíc dve minuty za hrubost. Následovala totiž ostrá výměna názorů mezi oběma týmy. Za Kladno je na dvě minuty vyloučen Gutwald. Kometa bude hrát čtyři na tři.

51:38
    Kozák se dral před Ilašenka a byl zahákován Krpatou. Kometa bude hrát minutu a půl dlouho přesilovku pěti proti třem.

51:03
    Menší mela před kladenskou brankou končí vyloučením hostujícího Steigaufa. Dvě minut obdržel za hrubost.

43:49
    Patrik Nováka na modré čáře doslova strhl hostující Tomáš a dostává dvě minuty za faul kolenem.

41:48
    Útočného faulu se dopustil kladenský Strnad a dostává dvě minuty za hrubost.

38:01
    Znamenáčka fauloval Káňa a dostává dvě minuty za krosček.

35:51
    Za nebezpečnou hru vysokou holí je vyloučen domácí bek Štěpán Koukal.

29:36
    Gottlieba sekl Káňa a na dvě minuty si jde odpočinout.

24:45
    Hosté mohou vyrovnat. Za naražení na hrazení je vyloučen Adam Raška.

22:40
    Za držení protihráče je vyloučen hostující Vyšín.

16:41
    Domácí jdou do tří. Káňa je vyloučen za napadení. Dvojnásobná přesilovka hostí bude trvat minutu.

15:42
    Za nedovolené bránění je vyloučen Adam Raška (KOM).

13:15
    Martin Gottlieb ihned po bully fauloval, dostává dvě minuty za vysokou hůl.

12:14
    Wasserbauera sekl Krpata a dostává dvě trestné minuty. Kometa bude hrát první přesilovku v utkání.

8:13
    Za nedovolené bránění je vyloučen domácí útočník Jan Podešva.

David Nekvinda

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 14. Zbořil (Kozák), 25. Kozák (Koukal, Zbořil), 46. Novák J. (Zbořil, Bilčík), 54. Novák J. (Jurák) - 10. Redlich (Gottlieb, Kalla)

HC Kometa Brno: Zelenka (Klimeš) - Šidák, Dujsík, Peslar, Koukal, Sedlák, Dittrich, Bilčík (C) - Fusek, Wasserbauer, Raška, Jurák, Novák P., Zemánek, Kozák, Zbořil, Podešva, Novák J., Boček, Káňa, Hnilička
    HC Kladno: Ilašenko (Sýkora) - Steigauf, Kužel (C), Gutwald, Kolářík, Tomáš - Homer, Znamenáček, Krpata, Strnad, Bernat, Redlich, Kalla, Gottlieb, Véber, Čurda, Vyšín