Jihlava – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Most – Šumperk 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 2:4 (kon.)
Olomouc – Chomutov 4:3 (po s.n.) | Beroun – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Kadaň – Písek 5:2 (kon.)
Litoměřice – Třebíč 8:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 14.12.2011, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

58:17
    Dukla právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ ČACHOTSKÝ pečetí výhru do prázdné branky. Bez asistence.

53:32
    A je rozhodnuto. DANIEL HODEK vzal všechno na sebe a od modré tahem trefil horní růžek branky Vošvrdy. Asistence: Radek Hubáček.

49:14
    ROMAN MALINÍK dostal ideální přihrávku do jízdy a svůj samostatný nájezd zakončil skvěle provedeným bekhendovým blafákem. Asistence: Tomáš Petráček.

44:29
    Jaroslav Vlach (BEN) je potrestán dvouminutovým trestem za vražení.

38:10
    Klimtovi se podařilo ujet, Novotný chtěl zalehnout kotouč, leč nepodařilo se mu to. Klimt šikovně zasunul zpoza branky kotouč do branky, kterou ale ještě před tím stihl posunout Rostislav Malena. Domácí obránce tak odchází pykat na 2 minuty.

37:59
    Ctibor Jech (BEN) - 2 minuty - faul kolenem.

35:31
    Rostislav Malena (JIH) vyhodil puk z obranného pásma mimo kluziště. Hosté budou hrát více jak minutu přesilovou hru 5 proti 3.

34:36
    Petr Domin (JIH) je vyloučen na 2 minuty za krosček.

27:03
    Za podražení odchází pykat na lavici hanby Michal Pavlů (BEN).

22:42
    Tomáš Kaláb (JIH) - 2 minuty - hákování.

20:38
    Jihlava přesilovou hru využívá. TOMÁŠ KOLAFA napřáhl na modré a puk skončil až za Vošvrdou. Asistence: Rostislav Malena.

00:00
    Konec první dvacetiminutovky hrála Jihlava v signalizované početní výhodě. Druhé dějství tedy začne přesilovou hrou domácích.

11:23
    Benátky právě vstřelily branku!
    Nedůraz domácí obrany znamená vedení hostí. Střelu Víška Novotný vyrazil před sebe, kde jej úplně volný Josef Skořepa dotlačil do sítě. Asistence: Jan Víšek, Tomáš Klimt.

03:25
    První vyloučeným je Josef Skořepa (BEN) - 2 minuty - podražení.

Luboš Jaroš

Branky a nahrávky: 21. Kolafa (Malena), 50. Maliník (Petráček), 54. Hodek (Hubáček), 59. Čachotský - 12. Skořepa (Víšek, Klimt)

HC Dukla Jihlava: Novotný (Halmoši) - Malena, Kaláb, Dobrovolný, Kolda, Grundmanis, Kolafa, Petráček - Hodek, Hubáček, Čachotský - Vysloužil, Maliník, Bezděk - Karpov, Domin, Jeslínek - Polcar, Pometlo
    HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda (Stejskal) - Pavlů, Vitásek, Říha, Jaroměřský, Vála, Pabiška, Niko - Víšek, Skořepa, Klimt - Jonák, Král, Skalický - Kopic, Vařecha, Jech - Liška, Kouřil, Vlach

Rozhodčí: Würtherle - Klein, Skopal