Břeclav – Nymburk 5:6 (po s.n.) | Technika Brno – Chotěboř 1:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Frýdek-M. 2:5 (kon.)
Nový Jičín – Přerov 1:2 (po pr.) | Havířov – Vsetín 5:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Opava 3:1 (kon.)
Řisuty – Lev Benešov 4:2 (kon.) | Milevsko – Kobra 4:2 (kon.) | Klatovy – Bílina 4:3 (po s.n.)

58:02
    Za sekání jde na trestnou lavici Krutíl.

56:24
    Vyloučen hráč domácích Jedlička.

54:10
    Ve velké příležitosti Sladký ale nedokázal prostřelit z úhlu Lánička.

53:02
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Za domácí alespoň koriguje RADIM ANTONOVIČ. Asistence: Petr Horehleď, Radim Šťastný.

52:02
    Opětovné vyloučení na straně hostí. Kabeláč za hákování a pro domácí přesilová hra 4 na 3.

51:36
    Asi Vás dámy a pánové nepřekvapím, ale je tu další vyloučení. Na dvě minuty jde za Frýdek-Místek Jindřich za sekání.

50:45
    Další vyloučení u domácích, Horehleď za napadení.

48:30
    Hosté hrají v plném počtu.

47:33
    Domácím se nedaří usadit se v útočném pásmu.

46:18
    Za sekání jde na trestnou lavici Jan Kudláček.

44:03
    Hra je hodně přerušována častými ofsajdy, nebo zákázanými uvolněními.

43:16
    Petr Sakrajda si jde odpykat dvě minuty za krosček a Krutil za hrubost.

43:00
    Domácí hrají v plném počtu.

42:04
    Domácí se zatím v pohodě brání.

40:41
    A opět další vyloučení na domácí straně, jako by jich snad bylo málo. Na trestnou lavici jde prozměnu Petr Sakrajda za faul kolenem.

40:01

Je za námi druhá třetina, která brankově vyzněla jasně pro hosty z Frýdku-Místku. Zatímco domácí nevyužili žádnou ze svých početních výhod, to Frýdek-Místek jich využil celkově dvě a navíc vstřelil gól i v klasické hře v pěti. Uherské Hradiště, pokud se nestane zázrak, tak tento zápas nedokáže dovést do zdárného konce a myšlenka na play-off se tak rozplyne jako pára nad hrncem.

40:00

Jan Dřímal

Branky a nahrávky: 19. Červenka (Kříž, Šťastný), 54. Antonovič (Horehleď, Šťastný) - 16. Kudláček (Matýsz, Číhal), 20. Mach (Kabeláč), 28. Mach (Kabeláč, Krutil), 29. Číhal (Diviš), 36. Majling

HC Uherské Hradiště: Kůdela (Heneš) - Šťastný, Vodák, Matula, Rapant, Jedlička, Sladký, Horehleď, Sakrajda, Červenka, Hrabec, Matějka, Karpíšek, Rapant, Sekerka, Antonovič, Kříž, Křemeček
    HC Frýdek-Místek: Lániček (Jagoš) - Podešva, Jindřich, Kudláček, Gajda, Měkýš, Krutil, Mareček, Majling, Kabeláč, Rozum, Diviš, Matysz, Gogolka, Gančarčík, Mach, O. Sluštík, Bártek, Číhal, Škatula.