Kometa Brno – Plzeň 6:0 (kon.) | Znojmo – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Olomouc – Sparta 5:2 (kon.)
Motor ČB – Liberec 5:2 (kon.) | Zlín – Jihlava 3:1 (kon.) | HC Kladno – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Račuk trefuje prázdnou bránu a upravuje skóre na konečných 2:4.

58:36
    Brankář Slavie Dlouhý opustil svojí branku a Slavie sází vše na jednu kartu.

58:36
    Slavia si vyžádala oddechový čas a pokusí se ještě zvrátit výsledek utkání.

57:06
    Tomek připravil pro Havla nádhernou příležitost. Slávistický tlak se stupňuje ale k vyrovnání zatím žádná ze šancí nevedla.

53:03
    Napětí stoupá. Brankáři obou týmů se předhánějí ve vychytání větší tutovky.

52:37
    Obrovská šance slávistů. K Havelkovi se dokutálel puk a byla před nim odkrytá brána. Rána mu ale nesedla a branku o pár centimetrů minul.

47:08
    Třetí třetina se hraje ve vysokém tempu. Oba týmy se perou o vítězství a šance střídá šanci.

45:56
    Chomutov dnes poprvé nevyužívá přesilovku.

43:56
    Piráti si zahrají třetí přesilovku. Držení si jde odpykat slávista Ptáčník.

42:25
    Dnešní zápas pokračuje v tvrdém tempu. Nyní na ledové ploše zůstal ležet slávistický Šteiner a nevypadá to, že dnes ještě bude hrát. S bolestivou grimasou se zvedá, drží se pod žebry a jede na střídačku.

41:09
    Slavia právě vstřelila branku!
    V chaosu před chomutovskou brankou se nejlépe zorientoval KEJDANA a po přihrávce Moravce snižuje na jednobrankový rozdíl.

40:01

40:00

38:36
    Slavia třetí přesilovku využívá a na konci druhé třetiny snížil Hellar na 1:3.

37:26
    Chmoutovský Deveri si jde odsedět v krátké době již další trest. Tentokrát za sekání.

36:40
    CHLOUBA zvyšuje po přihrávce Čížka už na 0:3. Slávisté nezvládli sehraný chomutovský útok a soupeř jim odskočil.

36:05
    Demeri je zpátky na ledě a začíná chomutovská přesilovka.

35:19
    Slávista Hellar tvrdě přirazil na hrazení Kolaře, který ještě dlouho po střetu ležel na ledě. Srovnal tak počet hráčů na ledě.

Alžběta Mufová

Branky a nahrávky: 39. Hellar (Tomek, Mavrojanidis), 42. Kejdana (Moravec, Ptáčník) - 4. Hrabák (Hejman, Deveri), 5. Novák L. (Račuk), 37. Chlouba (Čížek, Deveri), 60. Račuk

HC Slavia Praha: Dlouhý (Mouček)-Jeník, Krupička, Šteiner, Kejdana, Richter, Rittig, Ptáčník, Kotyra, Havelka, Tomek, Vítek, Suchánek, Semrád, Růžička, Mavrojanidis, Hellar, Žvatora, Moravec, Hejna
    Piráti Chomutov: Strmeň (Maštalířský)- Kolář, Pozděna, Korim, Čížek, Hanták, Chlouba, Komma, Deveri, Havel, Ondráček, Hejcman, Račuk, Lehnert, Novák J., Novák L., Opalek, Kopáčk, Hrabák

Rozhodčí: Kubeš Jaroslav, Bejček Lukáš, Charvát Petr