Kladno – Mladá Boleslav 0:2 (kon.) | Litvínov – Zlín 1:3 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 5:2 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 1:3 (kon.) | Slavia – Třinec 3:1 (kon.) | Sparta – Vítkovice 5:2 (kon.)

58:49
    Zlín se v přesilovce do útoku nežene. Kontroluje puk a závěr zápasu.

57:04
    A domácím se cesta za zdramatizováním dost komplikuje. Jareš předvedl ukázková hit, bohužel na hráče bez puku a jsou z toho 2 minuty za nedovolené bránění.

55:50
    Kousalík dvěma perfektními pády hasí 2 přečíslení Zlína.

53:45
    Frolík střílí z mezikruží. Opět naráží na bravurního Horčičku.

50:51
    Trávníček z pravého křídla nepřekonal Horčičku, který mu dobře zmenšil úhel.

V signalizované výhodě trefil Hanzl břevno a Řezníček dostává 2 minuty za sekání.

39:50
    Kubinčák v šanci, Horčička zasahuje a bude se vylučovat.

49:10
    Leška pálí do Fraňkových betonů.

46:48
    Gula dostává 2 minuty za faul loktem.

47:20
    Zlín v pohodě kombinuje ve středním pásmu.

45:00
    Kousalík nahazuje od levého hrazení. Puk letí vysoko nad.

41:40
    Domácí si vypracovali šanci i v oslabení. Stříteského střela těsně mimo.

40:39
    Kubinčák vyloučen na 2 minuty za sekání.

40:01

40:00

39:43
    Trávníček se pokusil natlačit do brankoviště vykoledoval si faul. Řezníček vyloučen na 2 minuty za podražení.

38:20
    Hübl vypíchl kotouč na modré a šel sám na Horčičku, volil střelu na zadní tyč, kterou brankář Zlína v pohodě vykryl betonem.

36:46
    Domácí mají převahu v držení puku, ale PSG dobře brání a nebrání se výhozu přes všechny čáry.

35:30
    Nylander střílí z pravého kruhu a k dorážce měla nejblíž obrana Zlína.

33:50
    Ondráček dostal dobrý pas o hrazení, ale v pokusu o kličku se mu vzepřel Černošek.

31:50
    Veselého střela byla dobře ukrytá za obráncem a Franěk se po zásahu betonem svalil na záda.

29:00
    Gula dostal před brankou přihrávku na paty.

28:30
    Domácí nepřesně rozehrávají a puk létá do středního pásma a zpět za Fraňka.

27:28
    Kubátovu střelu do modré vyráží Horčička betonem do rohu a Zlín se osvobozuje.

26:57
    A domácích je najednou plné pásmo. Veselý si pomohl držením proti Majdanovi a dostane 2 minuty.

26:21
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Z nenápadného přesilovkového nahození MATĚJE STŘÍTESKÉHO je první branka domácích, když puk nahozený od modré prošel těly před brankou a zapadl i za Horčičku. Asistence: Karel Kubát, Robin Hanzl.

25:14
    Valenta vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

24:29
    Zlín právě vstřelil branku!
    Litvínov ve čtyřech obléhal Horčičkovu branku a po pravém křídle pronikající MICHAL DŮRAS měl spoustu času zakončil přesně nad pravý beton. Asistence: Petr Leška, Martin Hamrlík.

21:18
    PAVEL KUBIŠ projel statickou domácí obranou a z mezikruží vyslal tahákem přesnou střelu nad levé Fraňkovo rameno.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:24.

20:00

18:13
    Oba celky v plném počtu a Tesařík se málem také trefil do vlastní klece.

17:30
    Hanzl nabil na modré do úniku Čajánkovi, ale ten tuto přihrávku nečekala a tak pouze posunul puk do středního pásma.

16:04
    Zlín si přesilovku dlouho neužil. 2 minuty za nedovolené bránění dostává Leška.

16:00
    Trávníček vyloučen na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

15:37
    Kubátovi to na druhou branku nemíří tak přesně. Horčičkovu klec minul jen těsně.

14:30
    Po reprezentační pauze sledujeme velmi podprůměrný hokej na obou stranách.

11:26
    Důras si před Fraňkem mohl dovolit luxus dvou dorážek, než jej zpacifikovala obrana.

10:03
    Hübl vyloučen na 2 minuty za sekání.

09:30
    Domácí nastřelují puky na Horčičku ze všech stran, ale domácí první řada se nedostala k dorážce a následně navíc fauluje.

08:36
    Brejčák si křikl na Hanzla z modré čáry, ale ve chvíli, kdy se opíral do střely, tak upadl.

07:59

07:00
    Litvínov zatím bezradný. Zlín se dobře brání na vlastní modré.

05:59
    Kubiš vyloučen na 2 minuty za sekání.

04:00
    Honejsek tentokrát nahazoval rovnou na branku a Franěk měl s jeho pokusem hodně práce.

02:52
    Hamrlík dlouho zpracovával odražený puk a ležící Franěk se stihl střele postavit. Litvínov je po smolné brance velmi pasivní.

01:17
    Karel Kubát je střelcem první branky Zlína, která je připsána ANTONÍNU HONEJSKOVI, který nahazoval před branku, odkud poslal Kubát puk holí za vlastního brankáře. Bez asistence.

00:36
    Zakázané uvolnění Litvínova.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 27. Stříteský (Kubát, Hanzl) - 2. Honejsek, 22. Kubiš (Honejsek), 25. Důras (Leška, Hamrlík)

HC VERVA Litvínov: Franěk - Stříteský, Kubát, Jareš, Gula, Brejčák, Černošek, Skuhrovec, Kousalík - Kubinčák, V. Hübl, Gerhát - Trávníček, Hanzl, Nylander - Frolík, Jenáček, Hujsa - Majdan, Rindoš, Bojer
    Berani Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Valenta, Galvas, Tesařík, Řezníček - Důras, Leška, Köhler - Kubiš, Čajánek, Honejsek - Ondráček, F. Čech, Veselý

Rozhodčí: Hodek, Homola - Kajínek, Podrazil