PZ Kladno – Olomouc 1:11 (kon.) | Hr. Králové – Vítkovice 4:10 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Vsetín 3:2 (po s.n.) | Liberec – Třinec 3:5 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 4:2 (kon.)
Chomutov – Zlín 3:2 (po s.n.) | Plzeň – Písek 5:2 (kon.) | HC Kladno – Jihlava 5:3 (kon.)
Pardubice – Havířov 6:1 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 0:0 (odl.)
po s.n.
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 21.01.2012, 12:00 • Kotlina • Extraliga staršího dorostu

Kuchta (HBR) po svém nájezdu ukázal gesto na střídačku hostů obdržel 10 minut osobního trestu za nesportovní chování.

57:23
    Autor gólu Šjafotdinov (VSE) měl několik nevhodných poznámek a jde si sednout na trestnou lavici.

44:53
    Rebelové však záhy po vstřelené brance budou hrát oslabení, což se nelíbí domácím příznivcům. Meloun (HBR) tvrdě akatkoval jednoho ze soupeřů a je vyloučen za faul loktem.

44:29
    Rebelové vstřelili branku, ale ta neplatí! Hlavní sudí odpískal trest pro Vašíčka (HBR), který natlačil jednoho z Rebelů až do sítě. Toto rozhodnutí se nelíbí domácím fanouškům.

40:00
    Do bitky se zapojilo několik hráčů, kteří se snažili odpoutat od sebe domácího Krajhanzla (HBR), který na konci třetiny narazil na mantinel Vašíčka a hostujícího brankáře Svobodu (VSE), který se jal svého spoluhráče pomstít. Nakonec Krajhanzla odtrhl od Svobody až domácí brankář Novák a odvezl jej až k vlastní středačce. Oba kohouti obdrželi trest na 2 minuty za hrubost.

39:24
    Rebelové puk nejen vyhodili, ale drželi jej v rohu u Svobody, až se Hajda (VSE) naštval a podržel hůl jednomu z Rebelů a je tak oceněn dvěmi trestnými minutami.

37:56
    Domácí Vala (HBR) narazil na mantinel velmi tvrdě hostujícího Vašíčka a je odměněn dvěmi minutami za krosček, což se nelíbí domácímu kouči Mariškovi.

27:25
    Rebelové se pokoušeli o tvrdou útočnou hru, ale jejich akce místy postrádali přesnost, až se puku choil Beránek, projel si k mantinelu, posla puk na Ludvíka, kterého vychytal Svoboda a při následné šťouchanici o puk se do sebe opřeli Beránek (HBR) s Stodůlka (VSE) tak vehementně až oba vyvrátili bránu a bude se hrát ve čtyřech. Domácí hráč obdržel trest za hrubost. A hostující trest za krosček + 2 minuty za hrubost

21:48
    Rebelové to se svou aktivitou přehnali a vyloučen je za podražení Kundrát (HBR). Vsetín tak bude hrát přesiilovku.

14:35
    Vala (HBR) zastavil akci hostů jen za cenu podražení a dvouminutového trestu.

12:28
    Rebelové si svou aktivní hrou vysloužili přesilovku. Hákováním se provinil Helešic (VSE).

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 45. Dvořák, 53. Hlídek (Němec), ?. Kuchta - 19. Kohout (Helešic), 58. Zvonek (Šjafotdinov, Neuwirth)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Novák (Vaněček) - Žuček, Dvořák "C", Meloun, Krajcigr, Dundáček "A", Vala - Vosyka, Kuchta "A", Hlídek, Chlubna, Brebera, Mozr, Ludvík, Beránek, Krajhanzl, Kundrát, Němec
    VHK ROBE Vsetín: Svoboda (Vlach) - Hajda, Žabčík "A", Hryciow, Zuzaník, Svozílek, Ščotka, T. Vašíček - Zvonek, Neuwirth "C", Forch, Stodůlka, Helešic, Kuchařík, Kohout, Grygar, Šjafotdinov

Rozhodčí: Oldřich Hejduk - Václav Guth, David Rittich