Kometa Brno – Liberec 4:5 (kon.) | Vsetín – HC Litvínov 6:2 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:3 (po s.n.)
Zlín – Hr. Králové 7:1 (kon.) | Letňany – PZ Kladno 10:3 (kon.) | Třinec – Sparta 4:1 (kon.)
Písek – K. Vary 1:0 (kon.) | Havířov – Slavia 0:0 (odl.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
Motor ČB – Chomutov 8:4 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Kladno 2:5 (kon.) | Olomouc – Pardubice 6:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Pátek 27.01.2012, 18:00 • HORÁCKÝ ZIMNÍ STADION • Extraliga staršího dorostu

Rebelové tak po bojovném utkání odjíždí do Kotliny s prázdnou po prohře 5:2. Nejvíce se do statistik zapsal se 3 asistencemi Mandát. Loučím se s Vámi a zase někdy napočtenou. (20:58:14)

60:00

59:59
    Vyloučen Lupač za hákování.

59:38
    A poslední přesilovku zápasu domácí opět proměňují. Tobola se po vyhraném buly napřáhnul a vyslal kotouč přímo do sítě.

59:36
    Mandát se těžko zvedá z ledu po zásahu vysokou holí. Na 2 minuty jde Meloun.

57:38
    Dukla při hře 5 na 5 stále útočí a nepřipouští změnu stavu.

55:41
    Čermák a Beránek 2+2 minuty hrubost a na druhé straně Hlídek a Beránek také 2+2 minuty

55:41
    Hromadná bitka ve Svobodově brankovišti!

55:55
    Rebelové se chystají na závěrečný nápor.

54:51
    Rebelové nastřelili břevno!

53:59
    Dukla využívá další přesilovku! Mandát přesně nahrál na Tobolu mezi kruhy. Tobola přesnou střelou do pravého horního růžku zvyšuje.

53:00
    Hosté se osvobozují.

52:14
    Po podražení Mandáta jde sedět Vala.

50:00
    Nikým nechráněný Mandát vypružil pouze do připraveného Dolejše.

48:00
    Nebezpečným obtočením okolo branky se prezentoval Kundrát! Puk míří podél brankové čáry.

46:35
    Domácí obránci si brankaře osekávat nenechají a usměrňují Havlíčkobrodské útočníky.

David Suchý (JI)

Branky a nahrávky: 7. Jícha (Mandát), 10. Vantuch (Střecha, Mahút), 24. Vítek (Lupeč, Mandát), 54. Tobola (Mandát), 60. Tobola (Lupač) - 9. Dvořák, 38. Kundrát

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Krejčík) - Čermák, Brussmann, Půža, Tobola, Vítek, Pavlas, Kohout, Břežka - Lupač, Jícha, Mandát - Vantuch, Mahút, Střecha - Beran, Vykouk, Severa.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Jeřábek) - Žuček, Bláha, Meloun, Krajcigr, Vala - Hlídek, Ludvík, Beránek - Zohorna, Osmík, Nováček - Dvořák, Kundrát.

Rozhodčí: Kreuzer - Pěšina - Polonyi