Čerepovec – Lev 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Chabarovsk 3:2 (po pr.)
Dynamo Moskva
3:2 (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)
Amur Chabarovsk
Čtvrtek 02.02.2012, 16:30KHL

Domácí berou zřejmě zaslouženě bod navíc. Moskevský celek byl po dvě třetiny střelecky aktivnějším týmem. Přeji příjemný zbytek večera! (18:55:40)

65:00

64:55
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pět vteřin před koncem prodloužení rozhodl JURIJ BABENKO! Domácí útočník se zmocnil černé pryže na levém kruhu a střelou z otočky překvapil Murygina. Kotouč zapadl k protější tyči, hostující gólman ani nezaujal brankářský postoj. Asistence: Sergej Sojn – 3:2.

63:28
    Po ataku Kvapila musel zasahovat také hostující muž s maskou, těžší zákrok si ale nepřipsal.

63:03
    Hosté drží kotouč častěji na svých holích, jejich další ofenzivní počin vyřešil moskevský výběr opět icingem.

62:28
    Převládá souboj o střední pásmo, brankáři jsou bez práce.

61:11
    Zakázané uvolnění domácího výběru, vhazovat se bude u Jerjomenka.

60:33
    Poprvé zahrozil hostující výběr, ale po nepřesné kombinaci v útočném pásmu si střelecký pokus nepřipsal.

60:01

Šedesát minut zápasu vítěze neurčilo, o bonusovém bodu rozhodne nastavený čas či samostatné nájezdy.

60:00

59:51
    Dynamo se drží v útočném pásmu, zápas ovšem zřejmě dokráčí do prodloužení.

58:58
    Piganovič se protáhl podél mantinelu až před domácí klec, kotouč vzápětí poslal před brankoviště. Přijíždějící spoluhráč jej však do sítě usměrnit nedokázal.

58:01
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, Kokarev střílel z pravé strany. Mířil však nepřesně.

57:16
    Dynamo v pěti, domácí se ubránili.

55:59
    Chabarovsk v početní převaze motá čtveřici soupeřů v obranném pásmu, ale chybí přesné zakončení.

55:16
    Solovjev odchází na trestnou lavici. Hosté hrají v přesile.

54:28
    Kvapil pronikl do útočné třetiny. Střela se mu příliš nepovedla, český útočník ale dravě dobruslil odražený kotouč a pálil znovu. Murygin jeho pokus kryl.

53:43
    Šitikov odzkoušel svůj příklep ranou zleva, Jerjomenko musel do rozkleku. Puk zastavil na hrudi a přerušuje hru.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 29. Koňkov (Sojn), 32. Sojn (Koňkov, Kozlov), 65. Babenko (Sojn) - 17. Petružálek (Mäenpää), 49. Nikulin (Mäenpää)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Volkov) – Bojkov, Barancev, Skopincev, Solovjev, Višněvskij, Gorochov, Ščadilov – Sojn, Babenko, Kozlov, Šafigulin, Kokarev, Anisin, Pestunov, Mosalev, Tolpeko, Koňkov, Komarov, Kvapil.
    Amur Chabarovsk: Murygin (Lašák) – Šulakov, Groť, Mäenpää, Muchačev, Piganovič, Pereťjagin – Nikulin, Gluchov, Tarasov, Šitikov, Lugin, Kopejkin, Litovčenko, Růžička, Plotnikov, Krysanov, Ignatuškin, Petružálek.

Rozhodčí: Karabanov, Odinš – Putilin, A. Michael.