Vítkovice – Sparta 5:3 (kon.) | Zlín – Plzeň 7:1 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:4 (po s.n.)
Motor ČB – HC Litvínov 3:4 (po pr.) | Pardubice – Chomutov 5:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.)
Třinec – Liberec 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 2:4 (kon.) | Znojmo – HC Kladno 2:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Kladno
Čtvrtek 02.02.2012, 18:00 • Zimní stadion Znojmo • DHL Extraliga juniorů

V prodloužení dominovali stále domácí, ale v posledních pár vteřinách nechali ujet dva hráče a dostali tak zbytečný gól. Přeji příjemný zbytek večera, brzy napočtenou. (20:04:11)

65:00

64:51
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Po akci z rohu, kam si najel Gottlieb, přihrál dotyčný MARTINU GOTTLIEBOVI, který určil konečné skóre zápasu ve prospěch hostí.

64:26
    Vhazuje se ve středním pásmu.

63:51
    Orli zakládají útok od vlastní brány.

63:25
    Helešic provedl riskantní akci, když si najel až na modrou čáru, aby vypíchl puk najíždějícímu Redlichovi.

62:56
    Janoušek z úniku Ilašenka nepřekonal.

62:09
    Bernatův únik zlikvidoval Helešic bez problémů.

61:43
    Hostům se nedaří vyjet zpoza vlastní brány.

60:59
    Kastner ze špatného úhlu Ilašenka nepřekonal.

60:16
    Akce hostů neskončila za Helešicem, zastavila ji nepřesná přihrávka.

60:01

Ve třetím dějství se podařilo skórovat pouze kapitánu Horváthovi, který tak potvrdil aktivitu domácích. Prodloužení začne za dvě minuty.

60:00

59:51
    Latner v úniku zpoza brány netrefil!

59:25
    Zakázané uvolnění hostí.

58:57
    Horváthova střela z kruhu mířila do růžku, Ilašenko ji jen taktak stihl vytěsnit mimo tři tyče!

58:22
    Horváth to zkoušel, netrefil bránu.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 16. Mikulášek (Kún, Kovář), 48. Horváth (Telesz) - 8. Vyšín (Kolářík), 25. Steigauf (Čurda), 65. Čurda (Gottlieb)

HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Vrba) - Kovář, Horváth, Horák, Tichý, Latner, Mikulášek, Janoušek, Špaček, Telesz, Pelikán, Zika, Hobza, Pražák, Kún, Kastner, Šťáva, Nováček.
    HC Kladno: Ilašenko (Melančin) - Steigauf, Homer, Kužel, Krpata, Strnad, Bernat, Redlich, Kalla, Kolářík, Gottlieb, Véber, David, Vodák, Čurda, Tomáš, Vyšín.

Rozhodčí: Ro. Čech - Reich, Skopal