Vítkovice – Sparta 5:3 (kon.) | Zlín – Plzeň 7:1 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:4 (po s.n.)
Motor ČB – HC Litvínov 3:4 (po pr.) | Pardubice – Chomutov 5:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.)
Třinec – Liberec 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 2:4 (kon.) | Znojmo – HC Kladno 2:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Kladno
Čtvrtek 02.02.2012, 18:00 • Zimní stadion Znojmo • DHL Extraliga juniorů

V prodloužení dominovali stále domácí, ale v posledních pár vteřinách nechali ujet dva hráče a dostali tak zbytečný gól. Přeji příjemný zbytek večera, brzy napočtenou. (20:04:11)

65:00

64:51
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Po akci z rohu, kam si najel Gottlieb, přihrál dotyčný MARTINU GOTTLIEBOVI, který určil konečné skóre zápasu ve prospěch hostí.

64:26
    Vhazuje se ve středním pásmu.

63:51
    Orli zakládají útok od vlastní brány.

63:25
    Helešic provedl riskantní akci, když si najel až na modrou čáru, aby vypíchl puk najíždějícímu Redlichovi.

62:56
    Janoušek z úniku Ilašenka nepřekonal.

62:09
    Bernatův únik zlikvidoval Helešic bez problémů.

61:43
    Hostům se nedaří vyjet zpoza vlastní brány.

60:59
    Kastner ze špatného úhlu Ilašenka nepřekonal.

60:16
    Akce hostů neskončila za Helešicem, zastavila ji nepřesná přihrávka.

60:01

Ve třetím dějství se podařilo skórovat pouze kapitánu Horváthovi, který tak potvrdil aktivitu domácích. Prodloužení začne za dvě minuty.

60:00

59:51
    Latner v úniku zpoza brány netrefil!

59:25
    Zakázané uvolnění hostí.

58:57
    Horváthova střela z kruhu mířila do růžku, Ilašenko ji jen taktak stihl vytěsnit mimo tři tyče!

58:22
    Horváth to zkoušel, netrefil bránu.

57:53
    Vyšínův únik málem skončil brankou, puk ale do odkryté brány nikdo nezasunul.

57:28
    Janoušek nedojel dlouhý pas.

56:57
    Hosté se snažili dostat do pásma, Tichý je ale připravil o puk a vyslal Mikuláška.

56:32
    Strnadovu střelu Helešic chytil do náruče.

56:16
    Velice pohlednou akci hostí, na jejímž konci stál samotný hráč před Helešicem, zastavil ofsajd.

55:41
    Orli stále u puku, snaží se ze všech sil skórovat.

54:35
    Na druhé straně se dostal do úniku Redlich, jeho střelu však Helešic vyrazil do rohu.

54:18
    Pražákova střela od modré jen těsně minula bránu!

53:56
    Domácí opět v pásmu, vhazuje se před Ilašenkem.

52:49
    Akci hostí zlikvidoval Špaček, když vynikajícím obranným zákrokem zabránil přihrávce.

52:22
    Latnerova střela skončila vysoko nad Ilašenkovou bránou.

51:09
    Domácí dostali nový impulz do hry, dále se tlačí do útoku.

49:40
    Pohlednou akci domácích zastavil Kolářík, když vystihl přihrávku na Pelikána.

48:41
    Helešic zlikvidoval další únik, tentokrát v podání Strnada.

47:58
    Orli právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno! Z kruhu prostřelil Ilašenka ONDŘEJ HORVÁTH, který dal Orlům naději. Asistence: Michal Telesz.

47:25
    Telesz ujel, byl však dojet kladenskou obranou.

46:47
    Domácí stále aktivnějším týmem, vhazuje se před Ilašenkem.

44:55
    Orli mají stále puk, Kladno je ale nepustí přes modrou čáru.

44:10
    Orli se tlačí do útoku, soupeř ale dobře brání.

42:56
    Krpata se pokoušel ujet, Pražák ale výborně bránil.

42:05
    Zika střílel z kruhu, netrefil však bránu.

41:31
    Na druhé straně střílel Kastner, Ilašenko připraven.

41:08
    Vodákův pokus od modré Helešic vytěsnil do rohu.

40:21
    Hosté vyrazili do útoku, bojuje se za Helešicovou bránou.

40:01

40:00

Oba týmy na ledě.

Ve druhém dějství byli Orli taktéž aktivnějším celkem, nedokázali si však vytvořit moc gólových příležitostí. Jejich střeleckou impotenci tak potrestal Steigauf, který prozatím určil skóre zápasu po druhé třetině.

39:51
    Hosté ještě v posledních vteřinách tlačí.

39:04

38:14
    David od modré Helešicovu bránu minul.

37:36
    Orli bez problémů vyhazují.

37:04
    Vyloučen Kovář (ZNO) - dvě minuty za hákování.

36:30
    Latner trefil z úniku tyč!

34:36
    Kotouč se přesouvá z jedné strany na druhou, chybí ale střely na bránu.

33:21
    Hra se velice zpomalila, brzdí ji nepřesné přihrávky na obou stranách.

31:24
    Kovářova střela od modré šla těsně mimo Ilašenkovu bránu.

30:47
    Zakázané uvolnění hostí. Domácí vyvíjí veliký tlak na hostující obranu.

29:58

29:45
    Vynikající zákrok Helešice! Tento borec vychytal únik Čurdy, když se dokázal natáhnout vyrážečkou pro vysokou střelu!

29:01
    Přesilovka se Znojmu nedaří, Ilašnkova brána ještě nebyla ohrožena ani z dálky.

27:58
    Orli si také zahrají přesilovku. Vyloučen Véber (KLH) - dvě minuty za krosček.

26:32
    Orli stále aktivní, Kladno ale dělá méně chyb než v první části zápasu.

25:45
    V dobré šanci se ocitl kapitán Horváth, Ilašenka ale ani nadvakrát nepřekonal.

25:03
    Hosté dostali impulz, jsou útoční a nenechají Orly u puku.

24:15
    Přesilovku využívá MATĚJ STEIGAUF, který od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Martin Čurda.

23:14
    Ve velkém shluku kolem Helešicovy brány kotouč nikdo nenašel, rozhodčí hru přerušil.

22:45
    Vyloučen Hobza (ZNO) - dvě minuty za podražení.

22:31
    Kalla se dostal do úniku, trefil ale jen Helešicovu náruč.

21:51
    Redlich se dostal do šance, Helešic pozorný.

20:45
    Orli se naněkolikrát pokoušel proniknout do pásma, kladenská obrana je ale vždy zastavila na modré čáře.

20:01

Oba týmy nastupují na led.

V první dvacetiminutovce byli na ledě aktivnější Orli. První gól sice nepadl z jejich hole, vyrovnávací ovšem padl v přesilovce z hole Mikuláška. Další třetina začne přibližně v 18:41.

Byl přidán střelec prvního gólu Kladna.

20:00

19:54
    Proti Kuželově střele musel ještě zasahovat Helešic.

19:02
    Latner si sám ujel, ale dojel jej vracející se obránce Kladna.

18:19
    Orli jsou na ledě opravdu aktivnějším týmem, vhazuje se před Iljašenkem.

17:13
    Domácí hrají o poznání lépe než na začátku třetiny, hrnou vše do útoku.

16:12
    Znojmo mohlo jít i do vedení, Nováčkovi se však kotouč za brankovou čáru propašovat nepodařilo.

15:31
    Ve hloučku před bránou Ilašenka se nejlépe zorientoval FILIP MIKULÁŠEK, který vyrovnává skóre zápasu. Asistence: Kún, Kovář.

14:29
    Znojmo je napodruhé vyhnáno z pásma.

13:44
    Domácí budou hrát již druhou přesilovku. Vyloučen Gottlieb (KLH) - dvě minuty za sekání.

13:06
    Orli to na Ilašenka zkoušejí, ten je ale pozorný.

12:05
    Latnerova šance skončila mimo bránu.

11:18
    Domácí se snažili o krátkou protiofenzívu, Kladno je ale nepustilo až před bránu.

07:16
    Aktivita Kladna přinesla své ovoce, když z kruhu propálil Helešice JAN VYŠÍN. Střelec i s asistencí budou doplněni později. Asistence: Kolářík.

04:23
    Orli se nechali zatlačit až před svoji bránu.

03:30
    Hosté v plném počtu. Orli si žádný větší tlak nevytvořili.

01:30
    Domácí si zahráli první přesilovku.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 16. Mikulášek (Kún, Kovář), 48. Horváth (Telesz) - 8. Vyšín (Kolářík), 25. Steigauf (Čurda), 65. Čurda (Gottlieb)

HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Vrba) - Kovář, Horváth, Horák, Tichý, Latner, Mikulášek, Janoušek, Špaček, Telesz, Pelikán, Zika, Hobza, Pražák, Kún, Kastner, Šťáva, Nováček.
    HC Kladno: Ilašenko (Melančin) - Steigauf, Homer, Kužel, Krpata, Strnad, Bernat, Redlich, Kalla, Kolářík, Gottlieb, Véber, David, Vodák, Čurda, Tomáš, Vyšín.

Rozhodčí: Ro. Čech - Reich, Skopal