Vítkovice – Sparta 5:3 (kon.) | Zlín – Plzeň 7:1 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:4 (po s.n.)
Motor ČB – HC Litvínov 3:4 (po pr.) | Pardubice – Chomutov 5:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.)
Třinec – Liberec 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 2:4 (kon.) | Znojmo – HC Kladno 2:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Kladno
Čtvrtek 02.02.2012, 18:00 • Zimní stadion Znojmo • DHL Extraliga juniorů

64:51
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Po akci z rohu, kam si najel Gottlieb, přihrál dotyčný MARTINU GOTTLIEBOVI, který určil konečné skóre zápasu ve prospěch hostí.

47:58
    Orli právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno! Z kruhu prostřelil Ilašenka ONDŘEJ HORVÁTH, který dal Orlům naději. Asistence: Michal Telesz.

37:04
    Vyloučen Kovář (ZNO) - dvě minuty za hákování.

36:30
    Latner trefil z úniku tyč!

29:45
    Vynikající zákrok Helešice! Tento borec vychytal únik Čurdy, když se dokázal natáhnout vyrážečkou pro vysokou střelu!

27:58
    Orli si také zahrají přesilovku. Vyloučen Véber (KLH) - dvě minuty za krosček.

24:15
    Přesilovku využívá MATĚJ STEIGAUF, který od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Martin Čurda.

22:45
    Vyloučen Hobza (ZNO) - dvě minuty za podražení.

Byl přidán střelec prvního gólu Kladna.

15:31
    Ve hloučku před bránou Ilašenka se nejlépe zorientoval FILIP MIKULÁŠEK, který vyrovnává skóre zápasu. Asistence: Kún, Kovář.

13:44
    Domácí budou hrát již druhou přesilovku. Vyloučen Gottlieb (KLH) - dvě minuty za sekání.

07:16
    Aktivita Kladna přinesla své ovoce, když z kruhu propálil Helešice JAN VYŠÍN. Střelec i s asistencí budou doplněni později. Asistence: Kolářík.

01:30
    Domácí si zahráli první přesilovku.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 16. Mikulášek (Kún, Kovář), 48. Horváth (Telesz) - 8. Vyšín (Kolářík), 25. Steigauf (Čurda), 65. Čurda (Gottlieb)

HC LERAM Orli Znojmo: Helešic (Vrba) - Kovář, Horváth, Horák, Tichý, Latner, Mikulášek, Janoušek, Špaček, Telesz, Pelikán, Zika, Hobza, Pražák, Kún, Kastner, Šťáva, Nováček.
    HC Kladno: Ilašenko (Melančin) - Steigauf, Homer, Kužel, Krpata, Strnad, Bernat, Redlich, Kalla, Kolářík, Gottlieb, Véber, David, Vodák, Čurda, Tomáš, Vyšín.

Rozhodčí: Ro. Čech - Reich, Skopal