Bardejov – Michalovce 5:2 (kon.) | Piešťany – Senica 5:6 (kon.)
sk Čtvrtek 23.02.2012, 18:00 • Easton arena, Piešťany • 1. liga play-off (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (20:23:58)

59:59
    Románkova kvalitná strela tesne minula bránku. Senica vyrovnala sériu v napínavom zápase na 1:1, najmä vďaka až piatim využitým presilovkám.

59:56
    Asi posledná gólovka Piešťan, Kristín zázračne zachraňuje.

59:26
    Piešťany dali gól!
    Domáci na dostrel, len či už nie je neskoro. Presilovku využíva strelou od modrej JÁN ROMÁNEK, tretí gól v zápase. Asistencia: Mertel

59:16
    Vaškovič - 2 minúty, nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou. 6 na 3, time out Senice

Je tak, 6 na 4

58:06
    Reismuller - 2 minúty, podrazenie. Trošku smiešne vylúčenie. Time out domácich, dá sa čakať power play

55:05
    Peško v samostatnom nájazde mohol dať kontaktný gól. Nedal

54:43
    Iskierku nádeje rozdúchal MIROSLAV PUPÁK, keď zavesil švihom z kruhov. Asistencia: Mišura, Tvrdoň

52:38
    Poslednú snahu o zvrat berie domácim Goga, ktorý opäť fúkol priskoro a Tvrdoňov gól neuznal. V ďalšom útoku neuveriteľne Lisoň z pol metra vedľa prázdnej bránky.

Podľa obrazu hry je po zápase, domáci pôsobia rezignovane, viac sa snaží piešťanský fanclub, hostia sú na koni, na ihrisku aj v hľadisku

48:40
    Senica dala gól!
    Domáci sú na uterák, presilovku strelou od modrej využíva ĽUBOMÍR ŠKÁPIK. Asistencia: Vaškovič

48:34
    Kolník - 2 plus 10, pästný súboj

48:14
    Ďalšia využitá presilovka hostí. Tentoraz na vrub Dzubinu, ktorý si nepostrážil strelu z uhla, puk znova ostal na bránkovej čiare a do brány ho dotlačil MICHAL ŠÚREK. Následná bitka, ktorá vznikla z frustrácie domácich hráčov. Michal Dzubina ale určite pamätá aj lepšie zápasy ako dnes. Asistenica: Hreus, Janík

47:08
    Ručkay - 2 minúty plus 10 minút, napadnutie hlavy a krku. Faul v útočnom pásme.

47:00
    Domáci sa márne snažia dostať do šancí, hostia číhajú na brejky.

Lezova formácia v tlaku, zatiaľ nič nevyťažila

42:34
    Prvá gólová šanca tretej tretiny, Ďuriš švihom len do stredu bránky.

Teraz sa zdá, že Goga zabudol píšťalku v šatni. Neodpískal dva zákroky, za ktoré doteraz bežne vylučoval.