Jablonec – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Slavia 3:2 (kon.) | Olomouc – Žižkov 2:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:1 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Neděle 04.03.2012, 17:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Gambrinus liga

Z Olomouce je to vše, děkujeme za pozornost. (19:01:50)

Utání je u konce. Zalouženého vítězství se nakonec dočkali domácí fotbalisté. Úvodních zhruba 60 minut přineslo fotbalovou nudu, poté však Sigma zlepšila svůj výkon a dvakrát udeřila. Duel následně dostal nový náboj po snížení Žižkova, víc už však pražský oddíl nedokázal.

90+1
    Míč na útočné polovině Sigmy, ale na kopačkách hostů.

90
    Nastavovat se bude 1 minuta.

90
    Poslední výměna hráčů v dresu Sigmy Olomouc. Ze hřiště odchází Jan Schulmeister, naopak zahraje si Václav Koutný.

89
    Heinz vyvezl míč z vlastní poloviny a vyslal do šance Varadiho. Ten z úhlu prověřil Ticháčka.

88
    Schulmeister fauloval Hílka. Viktoriáni ale dlouho míč neudrželi.

87
    Olomouc se snaží držet míč co nejdál od své branky. Je to boj.

85
    I tentokrát se hosté ubránili. Kotyza se však následně ve středovém kruhu dopustil faulu, a tak dopředu může Olomouc.

85
    Druhý roh Olomouce hned po sobě.

84
    Ordoš dostal šikovnou přihrávku za obranu, ale bránící Slodowy ho nepustil do zakončení.

83
    Praporek nahoře – hostům odmáván a následně i odpískán ofsajd.

81
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Hosté snižují, ještě to bude drama. Po rohovém kopu hlavičkoval k pravé tyči PAVOL JURČO. Zlámal si sice na balón sáhl, ale až za čárou.

80
    Hosté mají rohový kop.

78
    Hostující Marcel Šťastný vyfasoval za faul na Navrátila žlutou kartu.

77
    Sigma se uklidnila a hraje na jistotu. Zlámal se s míčem nemazlil a před dotírajícími spoluhráči ho odpálil na tribunu. V hokeji by za to vyfasoval dvě minuty.

75
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí přidávají druhou branku. Dalekonosný centr Škerleho z pravé strany usměrnil hlavou od zadní tyče křižně ADAM VARADI. Ticháček pouze sledoval, jak míč trefule jeho levou tyč a následně se odráží za brankovou čáru.

74
    Hanáci využili otevřených dvířek v žižkovské obraně, Heinz se pokoušel technickou střelou trefit šibenici, ale Ticháček jeho pokus vyrazil.