Parma – Neapol 1:2 (kon.) | Udinese – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Siena – Cagliari 3:0 (kon.)
Fiorentina – Cesena 2:0 (kon.) | Lecce – Janov 2:2 (kon.) | AS Řím – Lazio 1:2 (kon.)
Bologna – Novara 1:0 (kon.) | Inter – Catania 2:2 (kon.)
AS Řím
1:2 (1:1)
S. S. Lazio
Neděle 04.03.2012, 15:00 • Estadio Olympico, Řím • Italská Serie A

86
    Obránce Scaloni odkopává míč Bojanovi, ale sudí píská faul. A vypadá to na druhé žluté napomenutí...

Ve velmi vypjatém utkání vítězí v Římském derby tentokrát hostující Lazio 2:1 díky branky Mauriho ze druhého poločasu. Zápas ovlivnily červené i žluté karty, několik rozporuplných rozhodnutí rozhodčího, ovšem viděli jsme velice pěkné utkání. Oba celky chtěly vyhrát a zápasu dodali také diváci vynikající kulisu. Příjemný zbytek večera vám přeje Tomáš Martínek. (16:56:27)

90+3
    Poslední nápor domácích. Centr Marquinha letí na hlavu Boriniho, jeho zakončení ovšem jako střelu na bránu asi považovat nemůžeme.

90+1
    Nastavovat se budou ještě čtyři minuty. Vidíme opravdu hektický závěr zápasu.

90
    Další divadelní představení hráčů na trávníku. Tentokrát padl k zemi Bojan, rozhodčí ale dává kromě napomenutí za filmování také žlutou kartu za protesty kapitánovi Francescu Tottimu.

88
    Z velké šance pro AS Řím není vůbec nic, navíc Borini takticky zastavuje střídajícího Alfara a opět se na hřišti žlutí.

88
    Lazio bleskurychle reaguje střídáním. Hernanese nahrazuje při obranné standardní situaci Francouz Mobido Diakithé.

86
    Vypadá to na další minelu sudího Bergonziho. Lionel Scaloni čistě skluzem sebral míč Bojanovi, ten však přes jeho nohy přepadl a rozhodčí vytahuje po druhé žluté kartě i červenou. Argentinský obránce musí odejít.

85
    Ze hřiště odešel kapitán a střelec rozdílové branky Stefano Mauri. Na jeho místo posílá trenér Edoardo Reja Uruguayce Emiliana Alfara.

84
    Simplicio posadil centrovaný míč přesně na hlavu Francesca Tottiho, ten ale důraznou hlavičkou jen těsně míjí levou tyč Marchettiho.

84
    Římské AS praktikuje posledních pět minut obléhání brány Lazia jako v házené, ovšem blíže než na dvacet metrů se domácí hráči nedostali. Tlaku chybí nějaká střela či finální přihrávka do šestnáctky.

82
    Garridův centrovaný míč zleva přistál přesně na kopačce Gonzálese. Jeho zakončení ovšem pocítilo jen lýtko José Ángela.

82
    Lazio se vydalo dopředu, Klose si zakličkoval na pravé straně pokutového území a uklidňuje hru přihrávnou na Hernanese. Lazio drží míč a to mu stačí, vede o jednu branku.

81
    Bojan zabojoval a AS Řím bude kopat rohový kop. Míč doletěl na hlavu Heinzeho, po jeho přistrčení pálil José Ángel jen do množství hráčů před bránou.

80
    Roma kombinuje hodně krkolomně, ale před zakončujícím Borinim si dobře vyběhl pro míč brankář Marchetti.

79
    Hlavička Mauriho letěla vysoko na branku AS Řím. První střídání se chystá i v táboře Lazia.

77
    Poslední střídání domácích. Juan musí opustit hřiště, útok AS posílí na poslední čtvrtinu Bojan Krkić.