Mallorca – Osasuna 1:1 (kon.) | Zaragoza – Villarreal 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Real Sociedad 2:0 (kon.)
Granada – Valencia 0:1 (kon.) | Real Madrid – Espanyol 5:0 (kon.)
Real Zaragoza
2:1 (0:1)
Villarreal CF
Neděle 04.03.2012, 12:00Španělská LaLiga

Hezký zbytek nedělního dne. (13:59:53)

Zaragoza tak skvělým obratem v závěrečných minutách ukončila osmizápasovou sérii bez výhry na domácím hřišti. Hosté z Villarrealu se dostali z první šance do vedení, když z dobré přihrávky Camunase těžil Martinuccio. Dlouho to vypadalo, že si hostující tým odveze všechny body, když se v 85. minutě parádně trefil do šibenice Luis Garcia. V poslední minutě nastaveného času pak dokonal obrat k radosti prořídlých ochozů Minero, který střelou z jedenácti metrů odstartoval bujaré oslavy.

90+3
    Zaragoza právě vstřelila branku!
    Tak to je panečku obrat! V posledních vteřinách posílá Zaragozu do vedení ABRAHAM MINERO, který svou střelou nedal Lopezovi šanci!

90+2
    A řadu karetních hříšníků rozšířil také domácí Apono.

90+2
    Žlutou kartu vidí Marchena.

90+1
    Velkou šanci měl hostující Valero! Hráči Zaragozy jakoby úplně přestali hrát pod domněnkou, že se jedná o ofsajd. Píšťalka sudího ale zůstala němá a Valero se tak zjevil sám před Robertem. Domácího brankáře ale hráč Villarrealu nadvakrát překonat nedokázal!

90+1
    Nastavovat se budou ještě tři minuty.

90
    Tentokrát pálil Senna, ale ani jeho pokus se neujal.

89
    Po přímém kopu se k hlavičce dostal střídající Marchena, míč šel ale těsně vedle pravé tyče!

89
    Žlutým napomenutím je potrestán domácí Paredes.

86
    Značně prořídlé ochozy se tak dočkaly alespoň nějaké radosti.

85
    Do šestnáctky Villarrealu se snesl centr, který hostující hráč vyhlavičkoval k nohám protihráče. LUIS GARCIA následně vypálil z hranice šestnáctky a vymetl pavučiny v levém horním rohu Lopezovy branky! Krásná trefa.

84
    Poslední střídání v zápase. Camunase nahrazuje Marchena.

82
    Domácí teď nechávají příliš otevřená zadní vrátka, čehož hosté málem využili.

78
    Děje se tak v momentě, kdy zahrává Zaragoza rohový kop.

78
    No a je tu opět protest fanoušků. Stejně jako se jej chopili ve třiatřicáté minutě první půle, činí naprosto stejně také ve stejném okamžiku poločasu druhého.