Parma – Neapol 1:2 (kon.) | Udinese – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Siena – Cagliari 3:0 (kon.)
Fiorentina – Cesena 2:0 (kon.) | Lecce – Janov 2:2 (kon.) | AS Řím – Lazio 1:2 (kon.)
Bologna – Novara 1:0 (kon.) | Inter – Catania 2:2 (kon.)
US Lecce
2:2 (0:1)
Janov CFC
Neděle 04.03.2012, 15:00 • Stadio Comunale Via del Mare • Italská Serie A

Po nevýrazné první půli se hra v té druhé výrazně zlepšila a remíza je vskutku zaslouženým výsledkem. Lecce sice deset minut před koncem otočilo stav, jenže nakonec hrdina Sculli svým druhým gólem v zápase srovnal na konečných 2:2. Lecce tak stále zůstane minimálně bod za Sienou, Janov se do horní poloviny tabulky neposune. Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (16:58:24)

90+4
    Janov mohl rozhodnout z brejku. Nyní byl Sculli sobecký a mohl ještě dát míč lépe postavenému spoluhráči, jenže z úhlu střílel a Benassi předvádí fantastický zákrok, zabraňuje proto hattricku Sculliho a vítězství Janova!

90+3
    Je tu rohový kop Lecce, sudí předtím uklidňuje situaci ve vápně.

90+2
    Palácio opět vymýšlel akci na pravé straně, Janov ale přesunuje hru do středu hřiště.

90+1
    Lecce se brání pouze odkopem do středu hřiště.

90
    Janov obléhá vápno Lecce, ovšem není mu to nic platné a do zakončení se nemůže dostat. Sudí nastaví čtyři minuty.

89
    Benassio nyní odkopává od své vlatsní branky.

88
    Opět se hraje ve středu hřiště a nic důležitého se něděje.

86
    Janov právě vstřelil branku!
    Jenže teď už nemusí! Po rohovém kopu se do hlavičky dostal Sculli, ovšem jeho pokus ještě přizvedl jeden z obránců a gólman Benassiho už skoro seděl v protipohybu. Nestačil se včas přemístit a balón se tak pomalu došoural za brankovou čáru. Hostující útočník tak dává svou druhou branku v zápase.

85
    Nyní ve skluzu zahrál Esposito rukou, sudí ale nepíská a je z toho jen rohový kop. Janov mohutně prostestuje.

84
    Hosté zkoušejí ještě rychlý útok, ale nyní Lecce hlavně brání. Žlutou kartu dostává domácí Muriel.

81
    Lecce právě vstřelilo branku!
    Branku vstřelil DAVIDE BRIVIO. Naprosto fantasticky kopnutý přímý volný kop z pětadvaceti metrů. Brivio prostřelil zeď a vymetl všechny pavučiny neskutečně tvrdou ranou v levé šibenici Freyovy branky.

80
    Naposledy střídá také Janov, kde odchází Moretti a přichází Belluschi.

79
    Lecce to opět zkusilo lobem, kam nabíhal Muriel, hlavičkáři Janova ale tentokráte zapracovali včas.

78
    Po rohovém kopu hlavičkoval domácí Delvecchio, jenže v záklonu a hodně nad.

77
    Je tu psolední střídání domácích, ze hřiště odchází Di Michele a přichází Božinov.