Sparta B – Sokolov 1:2 (kon.) | Ústí n. L. – Bohem. Pr. 0:1 (kon.) | Třinec – Brno 1:2 (kon.)
Vlašim – Jihlava 1:3 (kon.) | Zlín – Karviná 0:1 (kon.)
FC Graffin Vlašim
1:3 (1:2)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 31.03.2012, 16:00 • Stadion Kollárova ulice, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Konec zápasu. (17:46:40)

90
    Nastavuje se jedna minuta.

89
    Hra se přerušuje pro fauly a nyní to již nevydržel Tomáš Matějka a za protesty vidí žlutou kartu.

87
    Zápas se nyní dohrává v rohu útočné poloviny Jihlavy.

86
    Hosté střídají: Davida Helíska nahradil Michal Veselý.

87
    Na půlku nyní musel brankář Hanuš, aby odvrátil hrozící nebezpečí po rodícíms e brejku Jihlavy.

86
    A situace se bude opakovat.

85
    Rohový kop pro Vlašimi....

83
    Vlašim naposledy střídá: Vladimíra Pokorného nahrazuje Marek Červenka.

80
    Posledních deset minut zápasu se bude již jen dohrávat a o tom, kdo dnes bude slavit tři body je rozhodnuto. Vlašimi nelze upřít snaha, ale JIhlava je zkušený celek a dvougólový náskok si v posledních minutách již s největší pravděpodobností pohlídá.

76
    Jihlava již nikam nechvátá a natahuje čas. Domácí se snaží vstřelit kontaktní branku, ale nedaří se jim to.

73
    Přímý kop Jihlavy z hranice vápna nepřinesl pro domácí bránu žádné ohrožení.

72
    Vaněčkova rána šla nad.

71
    Hosté rtaké střídají: Da Silvu Gabriela nahrazuje Lukáš Vaculík.

70
    Vlašim střídá: Ondřeje Průchu nahrazuje Tomáš Matějka.

69
    Vlašimskou "deku" na Jihalvě ukončuje nepřesné zakončení.

68
    Vlašim uzamkla Jihlavu před pokutovým územím, ale k vážnějšímu ohrožení branky to nevede.....

68
    Gavrič se vydal na útočný výlet a prošel až do zakončení, kde však narazil na Hanuše, kterého Gavričova střela nemohla vyvést z míry.