Dubnica – Podbrezová 0:0 (kon.) | R. Sobota – Myjava 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – Bodva Moldava 1:0 (kon.)
Michalovce – Lučenec 4:0 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:0 (0:0)
FK Bodva Moldava nad Bodvou
sk Sobota 31.03.2012, 15:00 • MFK Tatran Liptovský Mikuláš • MONACObet liga

Prajem vám ešte pekný futbalový víkend, nezabudnite sledovať online prenosy aj z iných štadiónov. Pre dnešok sa s vami lúči Tomáš Batiz s konštatovaním, že sa stretneme pri ďalších domácich zápasoch MFK Tatran Liptovský Mikuláš. (16:55:28)

Skončil sa zápas 23. kola, v ktorom vyhral Liptovský Mikuláš gólom v samotnom závere.
    V 9. minúte mohli ako prví otvoriť skóre hostia. Bognár vystrelil, ale mieril nad bránku Šavola. O sedem minút našiel Labaška Fótyika, hosťujúci obranca mu stihol loptu vypichnúť v poslednej chvíli. Kanonier domácich Tomko sa o slovo prihlásil v 27. minúte. Z diaľky vystrelil, jeho bomba o centimetre minula moldavskú bránku.
    Mohlo sa potvrdiť nedáš-dostaneš, pretože Moldava následne nebezpečne vystrelila Kubalom, Šavol ale dal vyniknúť svojim reflexom. Povesť jednotky v bránke MFK Tatran potvrdil aj po polhodine hry, keď výborne zasiahol po strele kapitána hostí Ribára.
    V úvode druhého polčasu, v 53. minúte, hlavičkou nebezpečne tesne vedľa mieril Bognár. Uzimení diváci gól nevideli ani o jedenásť minút, keď prudko centroval Rezer, no loptu Polaček vyrazil. Domáci sa zbytočne v 73. minúte tešili z gólu, rozhodca ho neuznal pre ruku. V 82.minúta išla delovka Paděru nad bránku hostí. O minútu bol po červenej karte vylúčený hráč hostí Miroslavljevič.
    V závere stretnutia, v 89. minúte, rozhodca nariadil pokutový kop po ruke Dupkalu. Loptu si na biely bod postavil Labun (na jeseň ešte hráč Moldavy), ktorý sa nemýli. Tatran si tak pripísal dôležité najtesnejšie víťazstvo.