W. Brémy – Bayern 1:2 (kon.) | Norimberk – Hamburg 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Leverkusen 0:1 (kon.)
Kolín nad Rýnem – Stuttgart 1:1 (kon.) | Hertha – Kaiserslautern 1:2 (kon.) | Dortmund – Mönchengladbach 2:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
0:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Sobota 21.04.2012, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena • Německá Bundesliga

Hostující Leverkusen do druhého poločasu nastoupil sebevědomější a hráči si víc věřili. Míč na kopačkách sice měli častěji domácí hráči, ale v závěru tato statistika nehrála vůbec žádnou roli. V sedmdesáté deváté minutě totiž našel Kadlec přesnou přihrávkou Schürrleho, který obešel hned několik obránců a zavěsil míč do branky. O pár minut později zahrál rukou Corluka a hosté mohli o vedení přijít, protože Salihovic zahrával pokutový kop. Hrdinou zápasu se jistě pro hostující fanoušky stal brankář Leno, který vystihl Salihovicův směr a nedovolil mu skórovat. Hosté si tak na své konto připisují důležité tři body. Ode mě je to vše a přeji příjemný zbytek dne. (17:24:16)

90
    Sudí Brych nastavil dvě minuty nad rámec prvního poločasu.

90
    V obrovské gólové příležitosti se ocitl Kießling, který hlavičkoval na bližší tyč. Střele scházela přesnost.

89
    Poslední střídání na straně hostů. Ze hry odešel autor jediného gólu Schürrle, nahradil ho Kohr.

86
    K míči se postavil Salihovic, který vystřelil k pravé tyči. Brankář Leno vystihl jeho směr a míč vyrazil!

85
    Corluka zahrál rukou a domácí hráči budou zahrávat pokutový kop.

85
    Dnešní utkání sleduje 28 150 diváků.

83
    Také hosté střídají. Ze hry odešel Ortega, nahradil ho Oczipka.

81
    Domácí hráči sáhli k druhému střídání. Ze hry odešel Schipplock, nahradil ho Musona.

79
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Hosté se překvapivě ujímají vedení. Branku zajistil ANDRE SCHÜRRLE, který obešel několik obránců a nádhernou střelou na zadní tyč zavěsil míč do branky.

76
    Domácí hráči způsobili řed Lenovou brankou zmatek, do zakončení se nakonec dostal Salihovic, ale jeho střelu zblokovala pozorná obrana.

76
    Domácí vybojovali rohový kop.

74
    Barnetta zakončoval asi z třiceti metrů, ale Starke s jeho střelou neměl žádné potíže.

72
    Po pravé straně se uvolnil Vukcevic, kterému přispěchal na pomoc Beck. Následně zapojili do kombinace také Schipplocka, který vystřelil nepřesně.

71
    Hosté se mohli znovu dostat do zajímavé pozice. Bohužel jejich přihrávky jsou dnes mizerné a zbytečně ztrácí míče.

69
    Do zakončení se dostal také Kießling, ale jeho střelu Starke také zlikvidoval.

68
    Do zakončení se dostal Ballack, který napřáhl svoji kopačku asi z dvaceti pěti metrů. Starke míč vyrazil.

68
    Hosté kombinovali ve středu hřiště a následně přenesli hru na levou stranu na Kadlece, který nedokázal projít přes Becka.