Brest – Rennes 0:1 (kon.) | Caen – Saint-Étienne 1:4 (kon.) | Dijon – Lille 0:2 (kon.)
Évian TG – Toulouse 2:1 (kon.) | Montpellier – Valenciennes 1:0 (kon.) | Nice – Auxerre 1:0 (kon.)
Bordeaux – Marseille 2:1 (kon.)
OGC Nice
1:0 (1:0)
AJ Auxerre
Sobota 21.04.2012, 19:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Přeji příjemný zbytek soboty a u dalších on-line přenosů na počtenou. (20:53:44)

A je dobojováno! V dnešním utkání porazí Nice svého soupeře 1:0. o sém vítězství rozhodli v prvním poločas díky proměněné penaltě. Auxerre se i přes hru v oslabení, v prvním poločase byl vyloučen Oliech a v druhém poločase ještě Boly, snažili o aktivní hru a i chvílemi přehrávali svého soupeře. Žádná jejich akce ale ke vstřelené brance nevedla.
    Domácí se díky třem bodům vzdalují od sestupových vod. Auxerre díky dnešní porážce to budou mít již velmi těžké, aby se dostali z pásma sestupu.

90+2
    Centrovaný míč odvrátila obranu hostů mimo své vápno, následný rychlý protiútok na opuštěnou klec skončil po ukvapené střele Goncalvese daleko vedle branky hostů.

90+1
    I brankář Sorin je šel podpořit do pokutového území.

90+1
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

90
    Rozhodčí přidá 2 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Poslední střídaní Nice. Odešel Mouloungui, přišel Meriem.

89
    Střela Goncalvese z velké dálky končí těsně vedle branky Auxerre.

87
    A mohlo být rozhodnuto! Střelu zpoza vápna vyrazil brankář Sorin jen do strany, Anin následně vrátil míč do vápna, kde na poslední chvíli před nabíhajícím útočníkem dobře zasáhl Mandjeck

86
    Hosté mohli vyrovnat! Centrovaný míč propadl přes několik obránců až na zadní tyč ke Kapovi, který ve výborné zamířil vysoko nad branku Nice.

85
    Tvrdou střelu Mandjecka doprostřed branky z velké vzdálenosti bez potíží likviduje brankář Ospina.

84
    Volný přímý kop budou zahrávat hráči Auxerre.

83
    Na centrovaný míč ze strany útočník Kapo nedosáhl.

82
    Goncalves se výborně uvolnil přes obránce a vystřelil, jeho tvrdý pokus končí těsně nad brankou.

81
    Grichting předvedl výborný obranný zákrok a zastavil tak průnik Goncalvese.

80
    Druhé střídání domácích. Hřiště opouští Sable, jeho místo zaujme Abriel.

78
    Rychlý protiútok hostů zastavil nedovoleně Boly. Rozhodčí mu za to dává druhou žlutou kartu a následné i červenou. Hosté budou dohrávat dnešní zápas v devíti hráčích v poli.