Sobota 28.04.2012, 20:30 • Stade Maurice Dufrasne • Belgická Jupiler Pro League

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

A hned první ohrožení branky hostů. Střela šla kousek vedle.

Rohový kop pro hosty.

3
    Domácí ovládají hru a drží míč.

5
    Domácí zavezli míč po křídle a následně vystřelili. Obrana tečovala míč na rohový kop.

6
    Obrana Kortijku míč vyhlavičkovala do bezpečí.

Standard Lutych: Moris -Pocognoli, Ciman, Goreux, Felipe, Jelle van Damme, Buyens, Gonzalez, Vainqueur, MPoku, Gakpe

KV Kortrijk: Hout - Martin, Mets, Capon, Zukanovic, Oussalah, Pavlovic, Dejaeghere, Nfor, Monrose, Chavarria, Vanhaezebrouck

Rozhodčí: .

8
    Hra stále ve stejném duchu s převahou domácích. Ty drží míč na svých kopačkách a snaží se něco vymyslet na obranu soupeře.

11
    Nebezpečná standardní situace pro hosty. Je to na kraji pokutového území. Bude to centr do vápna.

12
    Moris si došel pro míč a vykopává.

13
    Několik vzájemných soubojů uprostřed hřiště. Míč získávají hosté a od svého brankáře rozehrají.

15
    Hra se přesunula na střed hřiště.

17
    Dlouhý centr a hlavička kousek vedle branky. Domácí nebezpečně zahrozili.

18
    Lutych bude zahrávat rohový kop.

18
    Centr byl přetažen a poté střela z velkého úhlu mimo branku.

19
    Standardní situace pro domácí. Bude to na přímou střelu.

20
    Střela šla mimo branku. Hout bude vykopávat.

22
    Hra je plná osobních soubojů, hraje se o každý metr hřiště.

22
    Útok domácích končí v zámezí. Hout rozehraje odkopem od branky.

23
    Goreux to zkusil dalekonosným pokusem. Rána pěkná, ale chyběla ji přesnost.

25
    Za tvrdý faul vidí Pocognoli žlutou kartu.

27
    A minutu poté byl faulován tento hráč. Domácí se dožadovali žluté karty, ale jednalo se spíše o drobný faul. Budou rozehrávat.

28
    Centr do vápna vyhlavičkovala obrana.

28
    Hout vykopává. Lutych je zatím lepším týmem a víc drží míč.

29
    Na hřišti jsou dva míče. Chvíli se nehraje.

30
    Zukanovic dostává žlutou kartu.

30
    Standardní situace pro domácí.

31
    Nebezpečná hlavička kousek vedle! Tudy by mohla vést cesta.

35
    Hout vytáhl nádhernou dalekonosnou jedovku! Velmi dobrá střela domácích!

36
    A další zázračný zákrok Hauta! Ten stál tváří tvář útočníkovi a uspěl. Drží svůj tým nad vodou.

38
    Chavarria tvrdě naběhl do protihráče a leží na trávníku. Tohle bylo teda k diskuzi zda se jednalo o faul. Rozhodčí každopádně nepíská.

39
    Už se hraje. Hosté sportovně odevzdali míč a musí čelit dalším útokům.

40
    Další střela hlavou Lutychu končí nad bránou.

40
    Na druhé straně Moris chytá do náruče takový polocentr hostí a rozehrává.

41
    Vypadá to, že se branky v prvním poločase nedočkáme.

42
    Kombinace domácích končí ofsajdem.

43
    Standard právě vstřelil branku!

Hostům se nezdařil odkop z vápna a namazali tak hráčům domácích. Poté stačil přesný lob na spoluhráče a LOUIS MANUEL SEIJAS dává první branku utkání!

45
    Nastavuje se jedna minuta. Domácí mají rohový kop.

Druhý poločas začne přibližně v 21:36.

46

46
    Hned první ztráta míče Kotrijku a domácí šli do rychlého protiútoku. Obrana se stačila vrátit a akci přerušit.

47
    Standardní situace pro hosty.

48
    Moris si vyběhl a došel a pro míč.

49
    Lutych je u míče a snaží se o postupnou rozehrávku.

50
    Střelu domácích zlikvidoval Hout, nebylo to nic velkého s čím by měl problémy a rozehrává.

51
    Hout se opět vyznamenal! Vytáhl naprosto přesnou střelu k tyči!

52
    Obrana Kotrijku působí hodně nesoustředěně a koleduje si o druhou branku.

53
    Dlouhý centr Lutychu do země nikoho a hosté si mohou chvilku vydechnout. Ve druhém poločase přestávají stačit tempu soupeře.

55
    Capon dostává žluté napomenutí.

55
    A další faul hostů. Nestačí rychlosti a musí si pomáhat nedovoleně.

56
    Míč ukořistil před dobíhajícím útočníkem Hout a vykopává.

58
    Kotrijk se také dostal ke kombinaci, ale má problémy dostat se vůbec přes střed hřiště a o míč přichází.

59

Obrovská chyba obránce hostí, který se nechal naprosto školácky připravit o míč v pokutovém území a pro útočníka to pak nebyla těžká práce. Branku vstřelil IGNACIO GONZALEZ.

64
    St. Lutych je zatím jasně lepším týmem a hosté se budou muset srovnat, aby nedostali větší příděl.

65
    Hosté se pokouší o kombinaci, ta vede akorát k většímu počtu přihrávek mezi obránci.

66
    Chybí jim kvalita dostat se nějakou nápaditou přihrávkou do šance.

68
    Když to nejde po zemi, zkouší to hosté vzduchem, ale i zde kraluje obrana Standardu.

69
    Nadějnou šanci domácích přerušuje pomezní. Jednalo se o ofsajd.

71
    Van Damme chtěl vybojovat pro něj již ztracený míč na který si vyběhl Hout a proto volil skluz. Míč netrefil, ale Houta ano. Ten se svíjí v bolesti na trávníku.

73
    A nevypadá to s ním moc dobře.

74
    Stále se nehraje. Nejspíše dojde ke střídání brankářů. Hout se stále nezvedá. Za tohle měl ale Van Damme dostat červenou kartu. Hout byl u míče dřív a on ho skluzem tvrdě trefil.

75
    Houta teď lékaři narovnávají, nejspíše má problém se zády.

77
    Ošetřování zabralo spoustu času, to se promítne na nastavení. Hraje se. U míče jsou domácí.

78
    Hout střídat nemusel, ale stále se protahuje. Záda ho asi stále dost bolí.

80
    Zápas se už spíše dohrává se snahou hostí alespoň nějak nebezpečně vystřelit a nebo se dostat na dostřel branky soupeře.

83
    Kotrijk bude zahrávat rohový kop.

86
    Hraje se stále ve stejném duchu. Hosté drží míč, ale jejich akce nenesou známky nebezpečí.

87
    Hra ztratila tempo a dohrává se. Kotrijk místo toho aby se pokusil o nějaký závěrečný tlak se musí v těchto chvílích bránit. A když má míč tak není vůbec schopen ohrozit soupeře. Moris si v tomto poločase snad nesáhl na míč. Aktuální forma mezi těmito celky je znatelná.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby. Nastavovat se bude 8 minut!

90+1
    Útočný faul zastavuje akci domácích. Ani ti už se nikam neženou.

90+2
    Hosté budou rozehrávat standardní situaci. Bude to centr do vápna.

90+3
    A ani tato situace nevede k šanci. Diváky fotbal posledních deseti minut uspal a nejsou vůbec slyšet.

90+5
    A přeci jen střela hostů. Obrana ji dobře zablokovala. Je tu roh.

90+6
    Míč mají domácí a budou rozehrávat z vlastní poloviny.

90+7
    Zápas se pomalu blíží do poslední minuty nastavení. Branku už asi neuvidíme.

90+8
    Hraje se poslední minuta nastavení. Posledních deset minut by se snad nemuselo hrát. Hra postrádá nasazení a je to spíš takový chodící fotbal.

Utkání končí výhrou Lutychu 2:0 a naprosto zaslouženou. Kotrijk dnes nepředvedl zhola nic. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (22:30:47)