Č. Budějovice – Liberec 0:4 (kon.) | Ostrava – Žižkov 3:1 (kon.) | Slovácko – Teplice 0:0 (kon.)
1.FC Slovácko
0:0 (0:0)
FK Teplice
Sobota 28.04.2012, 19:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Gambrinus liga

V předposledním domácím utkání této sezony Slovácko remizovalo s Teplicemi 0:0. Hráči Slovácka měli v každém poločase dvě stoprocentní šance, které však nedokázali zužitkovat ve vedoucí branku utkání. Teplice hrozili ve druhém poločase především z brejků, které si domácí hráči pohlídali. (20:53:29)

90+1
    Druhé střídání v sestavě Teplic. Jindráčka vystřídal Zoubele.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

88
    Utkání se blíží ke svému konci. Hra je rozkouskována drobnými fauly.

85
    Dnešní utkání sleduje 4457 diváků.

84
    Lukáš fauloval v hlavičkovém souboji Doška a nelibíl se mu odpískáný faul proti jeho týmu a za protesty viděl žlutou kartu.

82
    Žlutou kartu viděl domácí Hlůpik.

82
    Hosté vystřídali. Ze hřiště odešel Dolejš, kterého vyměnil Stožický.

81
    Slovácko si v poledních minutách vytvořilo tlak snaží se o vstřelení vedoucí branky zápasu.

79
    Lukáš centroval do pokutového území Teplic na Doška, před kterým míč odhlavičkoval Lukáš.

74
    Další velkou příležitost spálil Došek, který dostal centr na zadní tyč, zaskvěl se opět brankář Grigar i u následné dorážky.

73
    Pavelka vhodil do hry aut, míč mu vrátil Kordula. Pavelka postupoval směrem do středu pokutového území a chystal si míč na střelu, hostující obrana však odkopla míč k Hlůpikovi a ten tvrdou střelou prověřil brankáře Grigara.

69
    Vůchův centr do pokutového území Slovácka přizvedl na rohový kop Košút. Hosté z něj nic nevytěžili.

68
    Žlutou kartu viděl Košút, za faul na Dolejše.

65
    Teplice zahrávali rohový kop, ale nedokázali této šance využít ke vstřelení vedoucí branky.

64
    Trenér Soukup připravil první střídání v domácí sestavě. Ze hřiště odešel Volešák a nahradil jej Lukáš.