R. Sobota – Senec 1:1 (kon.) | Podbrezová – Lučenec 7:0 (kon.) | Ružomberok B – Dolný Kubín 3:1 (kon.)
Myjava – Bodva Moldava 2:0 (kon.)
MFK Ružomberok B
3:1 (1:1)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Sobota 05.05.2012, 16:30 • Štadión pod Čebraťom • MONACObet liga

Druhý polčas vyšiel lepšie domácim hráčom, ktorí strhli vedenie na svoju stranu. Rozhodujúci moment prišiel v 64. minúte, keď Demko fauloval Nagyho a nariadený pokutový kop premenil Bezák. Domáce víťazstvo poistili v 82. minúte Ondrík. (18:25:03)

90+
    Ešte útok domácich, ale ten zastavuje ofsajdový verdikt, na výsledku by sa už nemalo nič zmeniť.

90+
    Pri lopte sú domáci hráči a s tribúny sa ozýva potlesk.

90+
    Sivčevič hlavičkuje na domácu bránu, ale Zich chytá jeho pokus.

90
    Nastavovať sa bude 1 minúta!

90
    Priamy kop pre Dolný Kubín!

87
    Ružomberok B strieda: Odchádza domáci kapitán Martin Nagy a odovzdáva kapitánsku pásku Jakubovi Jansovi. Nahradí ho Tomáš Gejdoš.

86
    Ujčík je stále aktívny, teraz mu v poslednej chvíli odkopáva loptu z pred nohy domáci obranca.

84
    Dolný Kubín zahrával roh, no po závare v šestnástke sa domáci napokon ubránili.

83
    Ujčík prudko vystrelil spoza šestnástky a triafa žrď Zichovej brány!

83
    Ružomberok B strieda: Odchádza Vladimír Kováč a prichádza Michal Kutlík.

82
    Ružomberok B dal gól!
    MAREK ONDRÍK sa šikovne dostal až pre brankára a toho bez väčších problémov prekonáva!

80
    Dolinajec teraz zluftoval v, pre neho a jeho spoluhráčov, najhoršom momente, keď bol nikým nestrážený na hranici šestnástky. Svoju chybu chcel v zápätí napraviť, no triafa len do domáceho obrancu.

79
    Po rohu sa hostia usadili v okolí domácej šestnástky.

78
    Gejdošovu strelu vyráža Zich na roh!

77
    Ďalší dlhý center do domácej šestnástky, ktorý chytá do rúk Zich.

76
    Lupták sa pokúšal predrať do hosťujúcej šestnástky, ale od lopty ho odstavil Drengubliak a založil protiútok. Ten sa končí nepresnou prihrávkou na pravej strane domácej polovice ihriska.

74
    Dlhé autové vhadzovanie až do domácej šestnástky, ale tam loptu získava Bezák a hlavičkuje ju ďaleko od domácej brány.

73
    Nagy sa pohral s hosťujúcou obranou, ale následne si nerozumel s Gerecom, ktorý nebol pripravený na jeho prihrávku.

Ján Kmeť

Branky: 45. Kováč, 65. Bezák (pen.), 82. Ondrík - 26. Dolinajec

Karty:   55. Bezák (RUB), 71. Ondrík (RUB) - 39. Sivčevič (DKU), 64. Demko (DKU)

MFK Ružomberok B: Zich - Bartoš, Janso, Práznovský, Nagy ,,K" (87. Gejdoš), Kováč (83. Kutlík), Gerec, Gallo, Bezák, Lupták, Almaský (66. Ondrík)
    MFK Dynamo Dolný Kubín: Trabalík - Stupak, Kliment (56. Gejdoš), Demko (67. Sani), Dolinajec, Drenguliak ,,K", Ujčík, Sivčevič, Jašica (46. Šalipur), Čarnota, Podolský

Rozhodčí: Michlian - Ádam, Jankovič