Zaragoza – Santander 2:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Getafe 0:0 (kon.) | Mallorca – Levante 1:0 (kon.)
Granada – Real Madrid 1:2 (kon.) | Sevilla – Rayo Vallecano 5:2 (kon.) | Barcelona – Espanyol 4:0 (kon.)
Gijón – Real Betis 2:1 (kon.) | Atlético – Malaga 2:1 (kon.) | Valencia – Villarreal 1:0 (kon.)
Osasuna – Real Sociedad 1:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:1 (0:1)
Malaga CF
Sobota 05.05.2012, 21:00 • Estadio Vicente Calderón • Španělská LaLiga

Utkání končí. Atletico nastoupilo do druhého poločasu jako zcela jiný tým a svého soupeře doslova přejelo a zaslouženě zvítězilo. V příštím kole se rozhodne o tom, který z těchto celků postoupí do předkola LM. Malaga má náskok stále dvou bodů a navíc hraje doma. Já se s Vámi tímto loučím a těším se znovu na počtenou. (22:50:52)

90+4
    Hraje se přes čas. Atletico u míče.

90+3
    Poslední nákop na bránu překažen. Každou chvíli bude konec.

90+2
    Ještě taktické střídání domácích. Odchází Eduardo Salvio, místo něj se na hřiště podívá Alvaro Dominguez.

90+2
    Obrovský závar končil střelou v brance Atletica, ale jednalo se o ofsajd!

90+1
    A teď budou mít hosté velkou šanci vyrovnat. Salvio dostal žlutou za ruku kousek od velkého vápna.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Roh pro hosty.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby. Hosté se pokouší o útok.

89
    Pomalu půjdeme do nastavení. Atletico drží míč.

88
    Juanfran odvedl dobrou obranou práci a založil útok domácích. Ten skončil faulem Adriana za žlutou kartu.

87
    Koke je dalším žlutým hříšníkem.

86
    Atletico stále drží míč. Rozhodně nezačalo bránit jednogólové vedení, to se někdy nemusí vyplatit.

86
    Rohový kop pro Atletico.

85
    Atletico hraje ve druhém poločase opravdu famózně. Přidalo o 100% a Malaga se nedostává vůbec k ničemu.