Norsko – Bulharsko 11:0 (kon.) | Česko – Rakousko 2:3 (kon.)
11:0 (6:0)
Bulharsko
Sobota 16.06.2012, 14:30 • Sarpsborg • Kvalifikace mistrovství Evropy - ženy

Pro reprezentantky Norska to znamená, že jsou velmi blízko postupu na Euro, ohrožují je prakticky už jen pouze Islanďanky. Já se s vámi pro dnešek loučím a u dalších onlajnu na shledanou. (16:21:49)

Norky dnes přestřílely Bulharky a zaslouženě vítěztví. 11:0 je možná přeci jen ale příliš krutý výsledek.

90+3
    A ještě jeden roh Hansenové a zblokovaná hlavička Knudsenové.

90+2
    Ještě jedna střela mimo od Heglandové.

90
    Ještě jedno střídání Bulharek. Za Gospodinovovou jde na hřiště Petkovová.

90+1
    Už se pouze čeká na závěrečný hvizd.

89
    Nejprve Mjeldeová a poté Pedersenová. Ani jedna z Norek netrefila branku.

85
    Další klidná kombinace Norek.

83
    Norsko právě vstřelilo branku!

A i smůla na straně Bulharek. Centr Hansenové si srazila do branky LIDIYA NACHEVOVÁ.

81
    Pokus Hansenové míří mimo.

80

Tak se MARI KNUDSENOVÁ přeci jen prosadila. Podobná akce jako před chvílí a první otázka poločasu je zodpovězena. Norkám se skutečně podařilo vstřelit 10 branek.

78

Tak konečně. Střídající CECILIE PEDERSENOVÁ se protlačila na hranici vápna a střelou k bližší tyči zvyšuje na 9:0.

77
    Zápas se převážně dohrává na polovině Bulharek. Norky už se do zakončení netlačí tolik, jako v prvním poločase.

75
    Ani střela Herlovsenové se nevešla mezi tři tyče.

73
    Tentokrát přišel už lepší roh Hansenové, který našel hlavu Knudsenové. Útočnice domácích ale dnes nemá svůj den a na svoji první střelu na branku stále čeká.

72
    Další nepovedený roh Hansenové...

69
    Poslední střídání Norek. Za Ronningovou jde do hřiště Moe Woldová.

69
    Ale ani tentokrát se roh Hansenové nevydařil.

68
    Tak možná teď, Norky mají roh.

Jakub Šperk

Branky: 8. Herlovsen, 12. Herlovsen, 22. Mjelde, 30. Herlovsen, 34. Mjelde, 43. Herlovsen, 47. Herlovsen, 48. Hansen, 78. Pedersen, 80. Knudsen, 83. Nacheva (vla.)

Norsko: Hjelmseth - Lund, Hegland, Akerhaugen, Mjelde "C" - Rønning (69. Moe Wold), Herlovsen, Thorsnes (59. H. Hansen), Mykjåland (59. Pedersen), C. Hansen - Knudsen
    Bulharsko: Shahanska - Tsekova (46. Asenova), Nacheva, Voyskova, Kireva - Kostova "C", Gaberova (57. Prodanova), Petrunova, Slavcheva, Todorova - Gospodinova (90. Petkova)

Rozhodčí: Bastos - Freire, Teles (POR) - Eide (NOR)