HFK Olomouc – Slovácko B 9:0 (kon.) | Jihlava – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Vlašim – Sparta B 1:2 (kon.)
Teplice – Žižkov 1:3 (kon.) | Kolín – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Třinec – Hlučín 0:1 (kon.)
Chrudim – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jablonec – Wisla Krakov 1:2 (kon.)
1. HFK Olomouc
9:0 (6:0)
1.FC Slovácko B
Středa 18.07.2012, 10:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Hodolany, Farského 14. Kapacita: 700. • Přípravný zápas

Konec zápasu. (11:38:42)

90
    HFK právě vstřelil branku!
    MURÍN další povedenou hlavičkou přibalil soupeři na cestu již devátý kousek.

88
    Karabina střelu k levé tyči vyrazil na roh. Skvělý zákrok holického gólmana.

88
    V samém závěru budou mít hosté pokutový kop!

76
    Z rohového kopu poslal míč do sítě MURÍN. Nutno dodat, že po jeho hlavičce následovaly dvě teče.

74
    Hosté měli vynikající možnost ke skórování. Útočník Slovácka si pložil Karabinu a už střílel do prázdné. Na poslední chvíli ale skluzem míč skluzem zasatvil David Čep.

62
    Tentokrát už se míč třepe v síti. Murín stříleným centrem trefil nehlídaného KREJČÍHO, který uklidil míč za brankovou čáru.

61
    A opět Holičtí měli na kopačce sedmý gól. Místo zakončení volil Chmelo ještě přihrávku. Tu obrana zneškodnila.

60
    Domácí mohli zvýšit. Po chybné rozehrávce Slovácka mohl skórovat Chmelo, ale trestuhodně příležitost nevyužil.

56
    Domácí střídají počtvrté. Davida Kobylíka nahrazuje Krejčí.

51
    Druhá půle zatím žádné vzrušení nepřinesla. Více u míče jsou domácí, soupeř je ovšem k ničemu vážnějšímu zatím nepouští.

Se začátkem druhé půle začalo pršet. Hráči se tak musí poprat s jinými podmínkami.

46

46
    Holičtí o přestávce provedli několik změn v sestavě. Šroma v brance nahrazuje Karabina, místo Kováře přišel Hromek. Změny dostál také útok. Čtyčgólového Žondru vyměnil trenér za Chmela.

45
    Jen pár vteřin před naplněním řádné hrací doby první půle se domácí prosazují po šesté. Přesně mířil DAVID KOBYLÍK.

39
    Kobylík připravil gólovku pro Žondru. Tomu se ale míč nepodařilo trefit.

37
    Kobylíkovu pumelici hostující gólman parádním zákrokem zkrotil, dorážka z kopačky Šimka mířila nad.

33
    Rychlým sprintem se Matěj Biolek zbavil protihráče a sám uháněl na hostující branku. Před samotným zakončením si ještě všiml nabíhajícího LIBORA ŹONDRU, kterému připravil míč jako na zlatém podnosu. Pro útočníka HFK nebyl problém trefit práznou klec.

31
    Kobylík zkusil štěstí ránou z první. Míč ale letěl metr nad břevno.

Miroslav Fantal

Branky: 4. Žondra, 8. Čtvrtníček, 16. Žondra, 24. Žondra, 33. Žondra, 45. Kobylík, 62. Krejčí, 76. Murín, 90. Murín

1. HFK Olomouc: Šrom (46. Karabina) - Kopecký, Murín, Čep, Šimko, Čtvrtníček, Kovář (46. Hromek), Kobylík (56. Krejčí), Biolek, Bednář, Žondra (46. Chmelo).