HFK Olomouc – Slovácko B 9:0 (kon.) | Jihlava – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Vlašim – Sparta B 1:2 (kon.)
Teplice – Žižkov 1:3 (kon.) | Kolín – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Třinec – Hlučín 0:1 (kon.)
Chrudim – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jablonec – Wisla Krakov 1:2 (kon.)
1. HFK Olomouc
9:0 (6:0)
1.FC Slovácko B
Středa 18.07.2012, 10:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Hodolany, Farského 14. Kapacita: 700. • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

Sestava: 1. HFK Olomouc: Šrom - Kopecký, Murín, Čep, Šimko, Čtvrtníček, Kovář, Kobylík, Biolek, Bednář, Žondra.

1

4
    HFK právě vstřelil branku!
    Domácí se brzy ujímají vedení. LIBOR ŽONDRA dostal míč do vápna, kde se zbavil dotírajícího obránce a z otočky poslal míč levačkou do sítě.

8
    Přetažený centr z pravé strany poslal hlavou mimo dosah hostujícího gólman ONDŘEJ ČTVRTNÍČEK.

9
    HFK mohlo jít do tříbrankového vedení. Bednář se protáhl na pravé straně okolo obránců, našel na hranici šestnáctky nabíhajícího Čtvrtníčka, ovšem tentokrát míč zablokoval svým tělem jeden z hráčů Slovácka.

11
    První příležitost hostů. Míč z hranice velkého čtverce ale letěl nad.

13
    Domácí budou mít další příležitost ke skórování. Těsně před vápněm byl faulován Kobylík.

14
    Sám faulovaný hráč si vzal přímý volný kop k exekuci. Centrem našel jen náruč hostujícího gólmana.

15
    Žondra se dostal k zakončení. Přesto, že mu střela nesedla, musel se brankář Slovácka vyznamenat. Holice bude mít roh.

16
    Z rohového kopu se domácí prosazují potřetí. Hostující gólman se špatně domluvilse svými spoluhráči. Odražený míč pak propadl až k LIBORU ŽONDROVI, který odkrytou bránu neminul.

24
    LIBORU ŽONDROVI stačilo necelých dvacet minut k dovršení hattricku. Vysoký útočník využil opět své postavy a centr z rohového kopu umístil hlavou k pravé tyči.

31
    Kobylík zkusil štěstí ránou z první. Míč ale letěl metr nad břevno.

33
    Rychlým sprintem se Matěj Biolek zbavil protihráče a sám uháněl na hostující branku. Před samotným zakončením si ještě všiml nabíhajícího LIBORA ŹONDRU, kterému připravil míč jako na zlatém podnosu. Pro útočníka HFK nebyl problém trefit práznou klec.

37
    Kobylíkovu pumelici hostující gólman parádním zákrokem zkrotil, dorážka z kopačky Šimka mířila nad.

39
    Kobylík připravil gólovku pro Žondru. Tomu se ale míč nepodařilo trefit.

45
    Jen pár vteřin před naplněním řádné hrací doby první půle se domácí prosazují po šesté. Přesně mířil DAVID KOBYLÍK.

46
    Holičtí o přestávce provedli několik změn v sestavě. Šroma v brance nahrazuje Karabina, místo Kováře přišel Hromek. Změny dostál také útok. Čtyčgólového Žondru vyměnil trenér za Chmela.

46

Se začátkem druhé půle začalo pršet. Hráči se tak musí poprat s jinými podmínkami.

51
    Druhá půle zatím žádné vzrušení nepřinesla. Více u míče jsou domácí, soupeř je ovšem k ničemu vážnějšímu zatím nepouští.

56
    Domácí střídají počtvrté. Davida Kobylíka nahrazuje Krejčí.

60
    Domácí mohli zvýšit. Po chybné rozehrávce Slovácka mohl skórovat Chmelo, ale trestuhodně příležitost nevyužil.

61
    A opět Holičtí měli na kopačce sedmý gól. Místo zakončení volil Chmelo ještě přihrávku. Tu obrana zneškodnila.

62
    Tentokrát už se míč třepe v síti. Murín stříleným centrem trefil nehlídaného KREJČÍHO, který uklidil míč za brankovou čáru.

74
    Hosté měli vynikající možnost ke skórování. Útočník Slovácka si pložil Karabinu a už střílel do prázdné. Na poslední chvíli ale skluzem míč skluzem zasatvil David Čep.

76
    Z rohového kopu poslal míč do sítě MURÍN. Nutno dodat, že po jeho hlavičce následovaly dvě teče.

88
    V samém závěru budou mít hosté pokutový kop!

88
    Karabina střelu k levé tyči vyrazil na roh. Skvělý zákrok holického gólmana.

90
    MURÍN další povedenou hlavičkou přibalil soupeři na cestu již devátý kousek.

Konec zápasu. (11:38:42)

Miroslav Fantal

Branky: 4. Žondra, 8. Čtvrtníček, 16. Žondra, 24. Žondra, 33. Žondra, 45. Kobylík, 62. Krejčí, 76. Murín, 90. Murín

1. HFK Olomouc: Šrom (46. Karabina) - Kopecký, Murín, Čep, Šimko, Čtvrtníček, Kovář (46. Hromek), Kobylík (56. Krejčí), Biolek, Bednář, Žondra (46. Chmelo).