HFK Olomouc – Slovácko B 9:0 (kon.) | Jihlava – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Vlašim – Sparta B 1:2 (kon.)
Teplice – Žižkov 1:3 (kon.) | Kolín – Bohem. Pr. 1:0 (kon.) | Třinec – Hlučín 0:1 (kon.)
Chrudim – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Jablonec – Wisla Krakov 1:2 (kon.)
1. HFK Olomouc
9:0 (6:0)
1.FC Slovácko B
Středa 18.07.2012, 10:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Hodolany, Farského 14. Kapacita: 700. • Přípravný zápas

90
    HFK právě vstřelil branku!
    MURÍN další povedenou hlavičkou přibalil soupeři na cestu již devátý kousek.

76
    Z rohového kopu poslal míč do sítě MURÍN. Nutno dodat, že po jeho hlavičce následovaly dvě teče.

62
    Tentokrát už se míč třepe v síti. Murín stříleným centrem trefil nehlídaného KREJČÍHO, který uklidil míč za brankovou čáru.

45
    Jen pár vteřin před naplněním řádné hrací doby první půle se domácí prosazují po šesté. Přesně mířil DAVID KOBYLÍK.

33
    Rychlým sprintem se Matěj Biolek zbavil protihráče a sám uháněl na hostující branku. Před samotným zakončením si ještě všiml nabíhajícího LIBORA ŹONDRU, kterému připravil míč jako na zlatém podnosu. Pro útočníka HFK nebyl problém trefit práznou klec.

24
    LIBORU ŽONDROVI stačilo necelých dvacet minut k dovršení hattricku. Vysoký útočník využil opět své postavy a centr z rohového kopu umístil hlavou k pravé tyči.

16
    Z rohového kopu se domácí prosazují potřetí. Hostující gólman se špatně domluvilse svými spoluhráči. Odražený míč pak propadl až k LIBORU ŽONDROVI, který odkrytou bránu neminul.

8
    Přetažený centr z pravé strany poslal hlavou mimo dosah hostujícího gólman ONDŘEJ ČTVRTNÍČEK.

4
    Domácí se brzy ujímají vedení. LIBOR ŽONDRA dostal míč do vápna, kde se zbavil dotírajícího obránce a z otočky poslal míč levačkou do sítě.

Miroslav Fantal

Branky: 4. Žondra, 8. Čtvrtníček, 16. Žondra, 24. Žondra, 33. Žondra, 45. Kobylík, 62. Krejčí, 76. Murín, 90. Murín

1. HFK Olomouc: Šrom (46. Karabina) - Kopecký, Murín, Čep, Šimko, Čtvrtníček, Kovář (46. Hromek), Kobylík (56. Krejčí), Biolek, Bednář, Žondra (46. Chmelo).