Žižkov – Vltavín 4:1 (kon.) | Sparta – Bohemians 1905 1:2 (po pen.)
FK Viktoria Žižkov
4:1 (2:0)
Loko Vltavín
Neděle 22.07.2012, 11:00 • Loko Vltavín, Holešovice, Praha • Letní ligový pohár Prahy

77
    Alespoň chvilku si zachytá také náhradní brankář Šereda, který nahradil Čabu.

73
    Další střídání, na hrací plochu se podívá také navrátilec do Viktorie Petr Mikolanda! Místo mu přepustil dvougólový Roubal.

67
    Až v 67. minutě nastupuje nejlepší střelec Vltavína v minulém ročníku ČFL, Karel Franěk. Nahradil Štumpfa.

63
    Další střídání Loka, odešel obránce Valíček, místo něj naskočil Lukš.

58
    První střídání Žižkova, odešel Jíša, přišel Kučaba.

46
    O poločase proběhlo další střídání v dresu Vltavína, odešel Jiří Studík, nahradil ho Lukáš Pečeňa.

40
    První střídání v utkání. Ze hry v dresu Loka odešel obránce David Pozníček, na jeho místo naskočil forvard František Škorvánek.