Zlín – Skalica 4:6 (kon.) | Košice – Třinec 2:2 (kon.) | Trenčín – Litvínov 3:5 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
3:5 (1:0, 0:3, 2:2)
HC VERVA Litvínov
sk Čtvrtek 16.08.2012, 19:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • RONA Cup

Viktor Hubl opäť hravo prekonáva gólmana Dukly. (0:4).

Krištof Kafan poľahky prekonáva Hálu. (0:3).

Robin Hanzl si položil brankára a potom nemal problém zasunúť do odkrytej brány. (0:2).

Šikovnou prízemnou strelou sa prezentoval František Lukeš a puk končí v sieti. (0:1).

58:56
    Litvínov dal gól!
    Prichádza definitívne rozhodnutie zápasu. Po strele Hanzla puk ostál stáť v bránkovisku a kým sa Hála postavil, JAKUB ČERNÝ dorazil do otvorenej brány. Asistencia: Hanzl.

57:01
    A znova sa bude vylučovať, Peter Sojčík dostáva dve minúty za podrazenie.

56:23
    Vyrovnanie síl, na trestnú lavicu putuje Karel Kubát - dve minúty za seknutie.

55:37
    Ďalšie vylúčenie Dukly Trenčín, na trestnú lavicu odchádza Emil Bagin - dve minúty za napadnutie.

54:07
    Mikula a Sojčík sa dostali do prečíslenia 2 na 1, prvý menovaný zvolil strelu švihom, no minul bránu.

53:30
    Takmer okamžite prichádza gól, MAREK POSMYK nabil od modrej a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Asistencia: Kubát.

53:05
    31 sekundová presilovka 5 na 3! Na trestnú lavicu odchádza Martin Filo za držanie.

52:46
    Vo veľkej šanci sa ocitol Ondrej Mikula, ktorý len o milimetre míňa roh brány!

51:37
    Vylúčenie Dukly Trenčín - Peter Sojčík - dve minúty za krošček.

50:59
    Trenčín dal gól!
    Dukla sa dočkala vyrovnania! Po zaľahnutí puku dvoch hráčov sa podarilo ONDREJOVI RUSNÁKOVI vydolovať ho a z otočky zavesiť do šibenice! Asistencia: Peter Šišovský.

47:45
    Dukla bude mať k dispozícii presilovú hru, Jiří Zeman putuje na trestnú lavicu - dve minúty za seknutie.

46:16
    Krásne sa pred bránu dostal Lukeš, ktorý zanechal za sebou až trojicu obrancov, no útočník Litvínova s backhandovou strelou stroskotal na Hálovi.

40:54
    Trenčín znižuje v úvode tretej tretiny! Po neúspešnej strele Fila a dorážke Tybora prišla strela JAKUBA GAŠPAROVIČA z medzikružia, voči ktorej bol Francouz bezmocný. Asistencie: Filo, Tybor.

37:39
    Po strele Stříteského sa podarilo ROBINOVI HANZLOVI tečovať puk do siete. Smolný moment pre Duklu Trenčín.

35:58
    Po krásnej strele Lelkeša puk už putoval do brány, no vlastný spoluhráč Peter Sojčík stál v bránkovisku a puk zblokoval! Následne sa znova Lelkešovi nepodarilo skórovať, Francouz ukázal perfektný semafor.

31:01
    Ďalšia využitá presilovka. KAREL KUBÁT si sám nakorčuloval do pásma, prvú strelu backhandom síce Hála vyrazil, no na dorážku už nemal nárok. Asistencie: Hubl, Lukeš.

30:18
    Po strele Posmyka sa puk odrazil do bránkoviska a ten si Hála takmer zasunul do brány!

29:17
    A bude sa opäť vylučovať, tento raz putuje na trestnú lavicu Tybor, ktorý podrazil súperovho hráča.

28:21
    Po Hálovom zákroku prišla mierna potýčka medzi hráčmi, na tresnú lavicu odchádzajú Michal Hlinka (Trenčín) a Krištof Kafan(Litvínov), obaja za hrubosť.

26:47
    Pred bránou sa podarilo Filovi zachytiť puk medzi nohami obrancu, pred Francouzom sa útočníkovi Dukly Trenčín ale nepodarilo nájsť spoluhráča. Z bezprostrednej vzdialenosti mal radšej zvoliť strelu.

25:57
    Nádherná akcia Dukly Trenčín, Sojčík doviezol puk do pásma, posunul ho Lelkešovi, ktorý zadovokou našiel pred bránou stojaceho Ondreja Mikulu, ktorý z bezprostrednej vzdialenosti triafa iba Francouza!

20:21
    A hostia ju okamžite využívajú! Na konci akcie sa VIKTOROVI HUBLOVI podarilo po predošlých neúspešných pokusoch trafiť odkrytú časť brány. Asistencia: František Lukeš.

18:36
    Peter Šišovský vylúčený na dve minúty za krošček.

18:31
    Strela Stříteského smerovala medzi betóny Hálu, ten ich ale v hodine dvanástej sklepol a gól z toho nie je. Ani dorážky sa nedostali do siete. Bude sa ale vylučovať.

15:05
    Ale teraz sa to už vydarilo! Po strele Bombica dorazil puk do siete JÁN PARDAVÝ. Dukla vedie 1:00! Asistencie: František Bombic, Jakub Gašparovič.

13:59
    Ďalšia presilová hra Dukly, teraz na trestnú lavicu odchádza Kubát. Dve minúty za podrazenie.

10:15
    Ján Homér sa krásne preštrikoval cez trojicu obrancov a backhandom aj zakončil, no Francouz ukázal ráznu stopku!

08:40
    Za nedovolené bránenie si pôjde na dve minúty schladiť hlavu Richard Jareš.

04:06
    Prvé vylúčenie v zápase, hráčov Litvínova bolo na ľade naraz až 6, trest si išiel odpykať Jakub Černý.

03:31
    V tutovke sa ocitol Viktor Hubl, ktorý dostal prihrávku do behu, osamotený sa rútil na Hálu, no ľahkou strelou zápästím nedáva gól!

02:43
    Peter Šišovský si potiahol puk až pred bránu, pričom si jednou rukou držal hokejkou a druhou odtláčal súpera, jeho zakončenie malo oči!

Peter Marienka

Branky a nahrávky: 16. Pardavý (Bombic, Gašparovič), 41. Gašparovič (Filo, Tybor), 51. Rusnák (Šišovský) - 21. Hubl (Lukeš), 32. Kubát (Hubl, Lukeš), 38. Hanzl (Stříteský), 54. Posmyk (Kubát), 59. Černý (Hanzl)

HK DUKLA Trenčín: Hála - Bombic, Imrich, Bokroš, Biro, Bagin, Bednár, Habšuda, Ďurkech, Nemčík, Baron - Šišovský, Gašparovič, Tybor, Mikula, Lelkeš, Sojčík, Filo, Pardavý, Broska, Rusnák, Jakúbek, Adamec, Kubus, Hlinka, Mravík, Rožník, Homér.
    HC VERVA Litvínov: Francouz - Zeman, Stříteský, Brejčák, Kousalík, Kubát, Posmyk, Gula, Jareš - Trávníček (C), Smolka, Lukeš, Gerhát, Černý, Hubl, Kubinčák, Majdan, Hanzl, Kafan, Bojer, Baláž.

Rozhodčí: Lokšík - Nosek, Kuník