Martin – Orange 20 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – High1 3:1 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Litoměřice 9:2 (kon.) | Kladno – Písek 7:1 (kon.) | K. Vary – Landshut 5:6 (po s.n.)
Šumperk – Hr. Králové 3:2 (kon.) | SHK Hodonín – Piešťany 2:7 (kon.) | Žďár n/S – Břeclav 2:2 (kon.)
Rytíři Kladno
7:1 (1:0, 3:1, 3:0)
IHC Králové Písek
Čtvrtek 16.08.2012, 17:30 • Městský zimní stadion • Přípravné zápasy

To je ode mě z Kladna vše. Příjemný zbytek čtvrtečního večera. (19:33:40)

Utkání, které mělo pod kontrolou od začátku až do konce Kladno, je právě u konce. Písečtí na prvoligový celek vůbec neměli a odváží si domů hodně nepříznivý výsledek. Jediný gól jim zařídil Jakub Strnad.

60:00

59:00
    Dnešní utkání sleduje 490 diváků.

58:51
    Špatná přihrávka ze strany kladenských. Těm to ale určitě za tohoto stavu vůbec nevadí. Do konce přesilovky zbývá ještě něco přes minutu.

58:22
    Další vyloučení na závěr zápasu. Za podražení jde na dvě minuty písecký Strnad.

58:05

57:39
    Střela Ferebauera byla zbytečná, hosté se totiž dostali do postavení mimo hru. Hra se tak přesune do středního pásma.

56:54
    Kladno se oslabení dobře brání, nyní puk ze třetiny vyváží nikým neatakovaný Melka.

56:05
    I Kladno jde do oslabení, dvě minuty si posedí Růžička.

53:35
    Další vyloučení na straně píseckých.

55:35

54:06
    Bicek vyslal do šance Dragouna, ten se snažil zamířit k tyči, ale chyběla tomu špetka přesnosti. Halmoši tak ani nezasahoval.

53:04
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tohle už je kladenská exhibice. Písek po ledě poletuje, ani neví jak. Rytíři hrají na půl plynu, ale stejně jsou o dost lepší než soupeř. Nyní puk do brány dotlačil žabkou JAN HLAVÁČ. Jeho druhá branka v utkání. Asisence: Jiří Bicek, Pavel Patera.

52:50
    Halmoši schoval puk do lapačky. Dostat sedmičku, to by nebylo ani pro Písek, který hraje horší soutěž, úplně to pravé ořechové.

52:00
    Hovora v další akci. Snažil se chytře prostřelit betony Halmošiho, ten je ale naštěstí pro něj včas sepnul. Pomohlo mu také, že si proti střele dobře vyjel brány.

51:25
    Hovorka operoval na modré čáře, ale přihrávku směřující na něj tečoval jeden z píseckých.

49:50
    Šestý gól v síti píseckých. LIBOR PROCHÁZKA dostal přihrávku na modrou od Dragouna, a i když Procházkův pokus neměl takovou razaci, Halmoši na něj asi dobře neviděl, a tak mu touš skončil přesně u tyčky. Asistence: Michal Dragoun, Jiří Bicek.

49:13
    Krásná střela Hovorky! Halmoši jí jen tak tak zkrotil. Ještě před ním dorážel Hlaváč, ale ani on puk za Halmošiho nedotlačil.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 4. Bicek (Hlaváč), 22. Melka, 28. Dalecký (Piskáček, Eberle), 33. Macholda (Patera, Hlaváč), 44. Hlaváč (Bicek, Patera), 50. Procházka (Dragoun, Bicek), 54. Hlaváč (Bicek, Patera) - 26. Strnad (Šperger)

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Drtil, Drtina, Růžička, Černošek, Procházka, Piskáček, Macholda, Mocek - Bicek, Patera, Hlaváč - Hovorka, Dragoun, Dalecký - Eberle, Lukáč, Látal - Valský, Melka, Čurda.
    Trenér: Zdeněk Vojta.

IHC Králové Písek: IHC Písek: Halmoši (Kantor) – Pavlíček, Petráček, Kanov, Klement, Ruprecht, Boháč, Předota, Popela – Strnad, Šperger, Heřman – Slavík, Vaniš, Ferebauer – Pacanda, Petruška, Kučera – Markulinec, Vlček, Homolka.
    Trenér: Josef Řeháček.

Rozhodčí: Pavlovič - Frühauf, Řešátko