Fenerbahce – Spartak 1:1 (kon.) | Kluž – Basilej 1:0 (kon.) | Celtic – Helsingborg 2:0 (kon.)
Dynamo Kyjev – Mönchengladbach 1:2 (kon.) | Lille – Kodaň 2:0 (po pr.)
Lille OSC
2:0 (1:0)
FC Kodaň
Středa 29.08.2012, 20:45 • Grand Stade Lille Métropole, Villeneuve-d'Ascq (FRA) • Liga mistrů (předkola)

Sudí Královec dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém po prodloužení zvítězilo Lille v poměru 2:0. Lille díky dnešnímu vítězství 2:0 postupuje do základní skupiny v Lize mistrů. FC Kodaň odjíždí poražena a hráči jsou velmi smutní. Sledovali jsme opatrný fotbal, který přinesl jednu branku v základní hrací době a jednu v prodloužení. Skóre otevřel mladičký Digne a na 2:0 zvyšoval De Melo. Ode mě je to pro dnešek vše a přeji Vám dobrou noc. (23:17:29)

120+1
    Žlutou kartu vyfasoval Vetokele.

120+1
    FC Kodaň zakládá protiútok, ale v zápětí o míč přišla.

120
    Sudí Královec přidal dvě minuty nad rámec prodloužení.

120
    K hlavičce se dostal Cornelius, ale pozorný Landreau uklidil míč do náruče.

119
    Tak nakonec se De Melo vrátil na hrací plochu a bude se snažit utkání nějakým způsobem dohrát. Trápí ho velké křeče.

118
    Vypadá to, že domácí hráči budou dohrávat zbytek zápasu pouze v deseti hráčích.

118
    Na hrací ploše zůstal ležet De Melo a sudí Královec ukazuje směrem na lavičku, že budou potřebná nosítka.

116
    V Lille začalo velmi hustě pršet. Střecha stadionu není zatažená, a tak prší i na trávník. Uvidíme, zda kapky deště přinesou domácímu týmu štěstí.

115
    Bengtsson nacentroval míč do pokutového území, ale domácí se ubránili.

114
    Dánové budou zahrávat volný přímý kop.

114
    A máme tady poslední střídání, kterého využívají hosté. Ze hřiště odešel Oviedo, nahradil ho Delaney.

113
    Bengtsson odcentroval míč na zadní tyč, ale pozorný Landreau jej uklidil do své náruče.

111
    Z velké vzdálenosti vystřelil Pedretti, ale pozorný Wiland míč chytil.

109
    Gól na hlavě měl Kalou, ale jeho střela skončila těsně vedle levé tyče.

106
    Nyní mají k postupu do základní skupiny v Lize mistrů blíže domácí hráči Lille OSC.