Dněpropetrovsk – Liberec 4:2 (kon.) | Dila Gori – Marítimo 0:2 (kon.) | APOEL – Neftçi Baku 1:3 (kon.)
Heerenveen – Molde 1:2 (kon.) | Rosenborg – Legia 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – AIK Stockholm 0:2 (kon.)
Hapoel Tel Aviv – Dudelange 4:0 (kon.) | Helsinki – Ath. Bilbao 3:3 (kon.) | Eindhoven – Zeta 9:0 (kon.)
FCSB – Ekranas 3:0 (kon.) | Sparta – Feyenoord 2:0 (kon.) | Young Boys – Midtjylland 0:2 (kon.)
Met. Charkov – Dinamo Bukurešť 2:1 (kon.) | Genk – Luzern 2:0 (kon.) | Plzeň – Lokeren 1:0 (kon.)
Marseille – Šeriff Tiraspol 0:0 (kon.) | Fehérvár – Trabzonspor 0:0 (po pen.) | Club Brugge – Debrecín 4:1 (kon.)
Bordeaux – CZ Bělehrad 3:2 (kon.) | Partizan Bělehrad – Tromsø 1:0 (kon.) | Hannover – Śląsk 5:1 (kon.)
Levante – Motherwell 1:0 (kon.) | Inter – Vaslui 2:2 (kon.) | Alkmaar – Machačkala 0:5 (kon.)
Newcastle – Atromitos 1:0 (kon.) | Twente – Bursaspor 4:1 (po pr.) | Lazio – Mura 3:1 (kon.)
Liverpool – Hearts 1:1 (kon.) | Sporting – Horsens 5:0 (kon.)
Club Brugge KV
4:1 (1:1)
Debrecín VSC
Čtvrtek 30.08.2012, 20:30Evropská liga (předkola)

88
    Domácí míč ztratili a faulovat musel Jorgensen, který za svůj zákrok uviděl žlutou kartu.

81
    Poslední střídání hostů. Dohrál Szakály a přišel Spitzmuller.

80
    Z hranice vápna napřáhl domácí Jordi, ale hezkou střelou poslal míč jen těsně vedle hostující branky.

71
    Střídání hostů. Odešel Bódi a přišel Kulcsár.

66
    Bruggy právě vstřelily branku!
    Ale domácí se k míči zase rychle dostali a podnikli další bleskový útok. Na parádní střílený centr si ve vápně naběhl CARLOS BACCA, který hlavou překonal brankáře Debrecínu.

61
    Brugge střídají. Dohrál Blondel a na hřiště přišel Van Acker.

55
    Vzápětí střídají i hosté. Ze hřiště odešel Sidibe a přišel Korhut.

54
    Další střídání domácích. Larsena nahradil Almeback.

50
    A je tu další branka. Domácí útočník MOHAMED TCHITE se skvěle vyhnul ofsajdové pasti a řítil se sám na hostující branku. Počkal si co udělá brankář Verpecz, poté mu udělal kličku a poslal míč do prázdné branky.

48
    Domácí šli do rychlého brejku. Nejdřív se řítil sám na hostujícího brankáře Refaelov, který trefil pouze tyčku. Míč se odrazil před branku, kde ho za záda bezmocného brankáře uklidil VÍCTOR VÁZQUEZ.

46
    Domácí v poločasové přestávce střídali. Ze hřiště odešel Meunier a zahraje si Jorgensen.

43
    Tak to je hodně nepříjemné pro hostující celek. Červenou kartu totiž uviděl těsně před poločasovou přestávkou Rezes.

35
    Debrecín právě vstřelil branku!
    Jenže z ničeho nic podnikli hosté rychlý útok a ten skončil brankou. Vyrovnávací gól vstřelil záložník PÉTER SZAKÁLY.

31
    Za svůj faul uviděl žlutou kartu hostující Varga.

26
    Žlutou kartu uviděl hostující Rezes.

25
    Domácí jdou po kombinační akci do vedení. Na konci celé akce byl obránce JIM LARSEN, který poslal Brugge do vedení.