Frölunda – Färjestad 2:3 (po s.n.) | Brynäs – Djurgården 3:0 (kon.) | Tappara – TPS 1:2 (po pr.)
Jokerit – IFK Helsinky 5:1 (kon.) | Eisbären – Hamburg 0:3 (kon.) | Zürich – Zug 2:4 (kon.)
Bern – Fribourg 4:2 (kon.)
Brynäs IF
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Djurgårdens IF
Sobota 01.09.2012, 16:00European Trophy

Utkání je u konce. Třetí třetinu ovládli domácí už přesvědčivějším dojmem. Na střely ji vyhráli 12:5 a stejně jako v prvních dvou částech vstřelili jednu branku. Hosté dnes vynikali v trestných minutách, ale branku se jim vsítit nepodařilo a tak je konečný stav utkání 3:0.
    Budeme se těšit u dalšího shledání, hezký zbytek večera. (18:31:11)

60:00

59:05
    Simon Löf ještě prověřil Pickarda.

51:14

49:14
    Další dvě minuty za sekání pro hostujícího Marcuse Sörensena.

43:41
    Brynäs právě vstřelili branku!
    Domácí tuto přesilovou hru využívají. Puk do sítě dopravil ANDREAS THURESSON. Asistence: Dennis Persson, Jonas Nordqvist.

42:22
    Netrvalo dlouho a máme tu opět vyloučení. Hráč hostí Timmy Pettersson dostává 2 minuty za hákování.

42:00
    Hosté předvedli několik střeleckých pokusů, Rahm připraven.

40:01

Třetí dějství začne přibližně v 18:00.

Druhá část byla ještě bohatší na vyloučení, ale co se branek týče, dopadla stejně jako první třetina.
    Početní převahu měly obě strany, ale ani z jedné nepadla branka, o jedinou se postaral na začátku třetiny Nordqvist. Na střely dopadla tato třetina vyrovnaně 11:11, ale domácí se stále lépe prosazují a zaslouženě vedou 2:0.

40:00

36:30
    Mats Lavander prověřil Pickarda, ten byl připraven.

34:24
    Hraje se v pěti proti pěti.

31:30
    Djurgårdens už jsou v plném počtu a hrají přesilovku 5 na 4.

30:15
    Sebastian Lauritzen teď střílel v dobré pozici, ale Pickard předvedl fantastický zákrok!

29:30
    Na ledě se dost přiostřilo. Další dvě minuty dostává hostující Marcus Sörensen za vysokou hůl.

29:24
    Ve stejném čase je vyloučen hostující hráč Jimmie Ölvestad na 2 minuty za hrubost.

29:24
    Jesper Ollas dostává 5 + 20 minut za pád pod nohy.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 15. Lauritzen (Harju), 23. Nordqvist (Widing, Lauritzen), 44. Thuresson (Persson, Nordqvist)

Brynäs IF: Rahm (Holmqvist) - Gunderson, Bertilsson, Sundqvist, Löf, Berglind, Persson, Hellström, Lavander - Granström, Enterfeldt, Ollas - Harju. Hansen, Thuersson - Widing, Nordqust, Lauritzen - Johansson, Lindgren
    Djurgårdens IF: Pickard (Reideborn) – Holm, Andersson, Pettersson, Lidström, Granath, Gustafsson, Bohman – Sörensen, Ljungh, Holmqvist - Blomstrand, Johner, Åberg - H. Eriksson, Wennberg, Vesterberg - Weigel, Ottoson, Ölvestad