Frölunda – Färjestad 2:3 (po s.n.) | Brynäs – Djurgården 3:0 (kon.) | Tappara – TPS 1:2 (po pr.)
Jokerit – IFK Helsinky 5:1 (kon.) | Eisbären – Hamburg 0:3 (kon.) | Zürich – Zug 2:4 (kon.)
Bern – Fribourg 4:2 (kon.)
Tappara Tampere
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
TPS Turku
Sobota 01.09.2012, 16:00European Trophy

Ani v odvetném zápase těchto finských celků nepadlo moc branek. Turku vrací Tappaře páteční prohru a připisuje si dva body do tabulky. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek večera. (18:32:48)

63:28
    TPS právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Hosté sice praktikovali v prodloužení spíše defenzivní styl hokeje, avšak nakonec se jim podařilo skórovat. Autorem vítězné branky je COREY LOCKE. Asistence: Rasmus Ristolainen, Veli-Matti Vittasmäki.

62:15
    Na druhé straně se postaral o střelu J. Koskirantaho gólman Engren.

61:06
    Z levého křídla pálí Anttila, ale Tuokkola je připravený a kotouč chytá.

60:01

Ve třetí třetině domácí tým vyrovnal. Hra však byla velmi skoupá na šance. O vítězi rozhodne prodloužení či samostatné nájezdy.

60:00

59:35
    Anttila přestřelil branku.

58:58
    Tappara je v plném počtu. Zápas spěje do prodloužení.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí periody.

57:23
    Pohlednou šanci Laaksa zastavuje Tuokkola.

56:58
    Vyloučen Kaijomaa (TAP) - 2 minuty za hákování.

56:32
    Od modré pálí Mähönen, ale také s jeho pukem si Tuokkola poradil.

55:00
    Pět minut do konce třetí třetiny. Opět se hraje bez šancí.

50:42
    Turku je v plném počtu.

49:56
    Connoly těsně minul prázdnou branku!

48:42
    Další přesilovka pro Tapparu. Vyloučen Laakso (TPS) - 2 minuty za hákování.

Dnešní utkání sleduje 2963 diváků.

Lukáš Caha

Branky a nahrávky: 48. Makkonen (Ahtola, Kaijomaa) - 14. Anttila (Pikkarainen), 64. Locke (Ristolainen, Vittasmäki)

Tappara Tampere: Tuokkola (Metsola) - Kaijomaa, Kankaanperä, Mäntylä, Aalto, Saravo, Leimu, Halme, Jyrkkiö - Ahtola, Makkonen, Kaksonen - Connolly, J. Koskiranta, Peltola - Nieminen, Barkov, Männikkö - Venäläinen, Malinen, Palola.
    TPS Turku: Engren (Niitymäki) - Vitasmäkï, Ristolainen, Pikkarainen, Ehrhardt, Lehtonen, Seppänen, Paven - Hattunen, Locke, Anttila - Tuomainen, T. Koskiranta, Huhtala - Salo, Laakso, Rantanen - Mähönen, Tuominen, Seinelä.

Rozhodčí: Leppänen, Salonen