Myjava – Prešov 2:0 (kon.) | Žilina – Nitra 1:1 (kon.) | Košice – B. Bystrica 1:0 (kon.)
Slovan Bratislava – Ružomberok 2:1 (kon.) | Senica – Trenčín 1:1 (kon.)
FK Senica
1:1 (0:0)
AS Trenčín
Sobota 01.09.2012, 19:30 • Štadión FK Senica, Senica • Niké liga

Senica tak prohloubila svou letošní krizi. Mohlo však být ještě hůř. V 74. minutě totiž Trenčín poslal do vedení nejlepší střelec ligy Depetris, prakticky z protiútoku se ale podařilo vyrovnáním odpovědět Masarykovi. Ten si při zakončení poranil pravé koleno a musel být odnesen na nosítkách. Na hrací ploše díru po něm zalepil Varadi, který se pět minut po příchodu na hřiště nechal hloupě vyloučit. Senica následné oslabení přestála a Trenčín si tak domů poveze jenom bod. Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera (21:26:58)

90+3

90+3
    Babic potřeboval mnohem lepší přihrávku od Kóňy, v posledních momentech by šel sám na Volešáka a mohl by se stát hrdinou.

90+2
    Domácí se ubránili a vyvezli míč, Diviš byl sám na okraji šestnáctky, dostal se však ze střeleckého úhlu.

90+1
    Karola Mondeka nahradil Tomáš Malec.

90+1
    Depetris si zpracoval míč a pak jej chtěl vysokou nohou poslat na branku, místo toho ale fauloval Pavlíka.

90
    Sudí Valášek přidá nad rámec předepsaných devadesáti minut ještě sto osmdesát vteřin.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Kleščík v postavení mimo hru.

88
    Križko si dělal prostor na šestnáctce, pak vyslal velmi nepovedenou střelu a Volešák následně založil jeden z posledních útoků.

88
    Senica se teď pokusí udržet míč co nejdál od Švengera.

87
    Diviš byl neférově faulován Samuelem Štefánikem. Ten může být rád, že uviděl jen žlutou kartu.

87
    Trenčín se v kratičké přesilovce natlačil na soupeřovu polovinu.

86
    Vše zakončila nepřesná střela Godála.

85
    Trenčín to teď sehrál velmi dobře, Štefánikův centr na zadní tyči ještě Depetrisovi posouval Baéz, avšak argentinský útočník se k zakončení v ideální pozici nedostal!

84
    Je velká škoda, že hráči si všechno zajímavé nechali až na závěr utkání.

83
    Nakonec je z toho červená karta pro Adama Varadiho za faul bez míče! Český útočník na hřišti byl jen něco přes pět minut.