R. Sobota – Dolný Kubín 2:2 (kon.) | Dubnica – Dunajská Streda 0:0 (kon.) | Ružiná – Bardejov 1:2 (kon.)
L. Mikuláš – Šaľa 0:1 (kon.) | Michalovce – Podbrezová 0:1 (kon.)
FK Dubnica
0:0 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
sk Sobota 01.09.2012, 15:30 • Mestský futbalový štadión v Dubnici nad Váhom • MONACObet liga

Zápas sa končí, ani po deväťdesiatich minútach gól nepadol, tak sa budú body deliť. Zápas bol celý čas vyrovnaný, tímy mali množstvo šancí, no gól sme nevideli. Musíme ale uznať, že remíza je zaslúžená a fair. Ďakujeme za pozornosť. (17:23:27)

90+
    No ani z toho nezapršalo, Hošek odvrátil hlavou.

90+
    Boya zastavil šlapákom Urbana, priamy kop pre Dubnicu!

90+
    Urban zvolil kolmicu na Vavríka, lopta ale nedorazila k adresátovi.

90
    Hrací čas sa bude nadstavovať o dve minúty.

90
    Svorada vysunul Vavríka, ten ale nedobehol túto dlhú loptu.

89
    Po chybe sa do šance dostal Fodrek, ktorý prestrelil dvojicu obrancov, no bránu zo sľubnej šance netrafil.

89
    Dubnica v závere stretnutia strieda, Filip Vavrík hore, Frederik Bilovský dolu.

88
    Banovič prehlavičkoval bránu.

88
    Dve minúty pred koncom ešte uvidíme rohový kop DAC.

86
    Čiernik odovzdal loptu Hošekovi, ktorý sa snažil presadiť v útoku proti dvom obrancom, nakoniec musel všetko zahasiť Maťašovský.

86
    Polaček brnká Dubničanom na nervy, voľný kop totiž odmieta zahrať odtiaľ, kde sa stal faul. Loptu si posúva iba o centimetre.

84
    Kam sa človek pozrie, tam je Augustini. Tento raz sa dokázal expresne rýchlo presunúť z útoku na hrot , kde ale nedobehol rýchlu loptu.

84
    Augustini skvelým spôsobom vybojoval loptu, tú totiž kopol do Fodreka a následne sa odrazila autovú čiaru.

83
    Z mikrosúboja Šupák - Obžera vyšiel víťazne dunajskostredský hráč.

82
    Ayuk dlho na ihrisku nepobudol, po desiatich minútach ho strieda Radim Diviš.

81
    A podobná šanca na druhej strane! Hošek nabehol do pásma ako víchor, z voleja vypálil na bránu, Maťašovský vo výskoku vyboxoval!

80
    Najväčšia šanca v zápase! Kapitán Augustini obdržal loptu na pravej strane, bol absolútne sám a stačilo už len prekonať Polačeka, ten ale v páde loptu vykopol nohou smerom von z brány!