Jihlava – Ústí n/L 4:3 (po s.n.) | Olomouc – Liberec 6:3 (kon.) | Zlín – Třinec 2:1 (kon.)
Motor ČB – HC Litvínov 1:2 (po s.n.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 4:5 (po pr.) | Pardubice – Vítkovice 5:4 (po pr.)
HC Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.) | Sparta – Slavia 6:1 (kon.)
po s.n.
HC Dukla Jihlava
4:3 (1:1, 2:0,0:2 - 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 08.09.2012, 12:00DHL Extraliga juniorů

A domácí nakonec nájezdy vyhrály. Ondřej Kubáč v posledním nájezdu trefil pouze beton Šťastného.

Davidu Horkému se ovšem povedl blafák na Petráska - 1:0.

58:47
    Lvi právě vstřelili branku!
    Hostům se nakonec podařilo ještě vyrovnat. Po vyražené střele Ondřeje Smetany se k puku dostal MARTIN HANZL, který poslal puk nad beton Šťastného.

57:55
    Na trestnou lavici ještě odjíždí Marek Prokš (JIH) na dvě minuty za vysokou hůl.

53:00
    Přemysl Tobola (JIH) odjel na trestnou lavici na dvě minuty za hákování.

52:36
    MARTIN HANZL se dostal před zmateného Šťastného a stačí mu pouze dostat puk do prázdné brány.

37:55
    Dalším vyloučeným hráčem je Ondřej Kubáč (UNL) na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:18
    Na trestnou lavici odjíždí Přemysl Toboa (JIH) na dvě minuty za vysokou hůl.

29:17
    A bude se vylučovat. Na trestnou lavici odjíždí Filip Březka (JIH) na dvě minuty za nedovolené bránění.

22:50
    Dukla právě vstřelila branku!
    Roman Mikeš přihrál puk HYNKU TOBOLOVI, který následně z kruhu posílá kotouč pod betonem Petráska za jeho záda a získává tím dvoubrankový náskok Dukly.

22:15
    Na trestnou lavici odjíždí Petr Strnad (UNL) za hákování.

22:09
    DAVID HORKÝ se ocitl sám před Petráskem. Položil si brankáře hostů a následně už ho pouze stačilo přehodit.

17:32
    Hosté vyrovnávají, když sám jede na Šťastného ONDŘEJ KUBÁČ. Trefil bližší tyčku a puk následně putuje až za záda domácího gólmana.

11:19
    V kruhu u Petráska došlo k nedorozumění mezi hráči hostů, čehož využil ROMAN MIKEŠ, který puk střílí ke vzdálenější tyčce a získává tím vedení pro domácí.

07:02
    Domácí brankář Jiří Šťastný chtěl dostat puk mimo jeho prostor, ovšem puk přeletěl hrazení. Je tedy vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.

04:01
    Prvním dnešním vyloučeným je Martin Vlček (JIH) za faul kolenem. Hosté si tedy zahrají přesilovku.

Vojtěch Vopat

Branky a nahrávky: 12. Mikeš, 23. Horký (Střecha, Vantuch), 23. Tobola H. (Mikeš), ?. Horký - 18. Kubáč (Grin, Vegner), 53. Hanzl, 59. Hanzl

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Fučík) - Zadražil, Pavlas, Tobola P., Dundáček, Tobola H. Žáček, Březka - Vala, Mikeš, Přidal - Prokš, Střecha, Horký - Štěpán, Vlček, Lupač - Kuchta, Gregar, Vantuch
    HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Novák) - Holeček, Smetana, Grin, Vegner, Ságer, Zdvořáček, Neumann, Málek - Štěpánek, Hanzl, Pořický - Musil, Kubáč, Fojt - Janák, Piewak, Bačák - Strnad, Jindřich

Rozhodčí: Blecha - Guth, Rittich