Třinec – Pardubice 4:1 (kon.) | Kladno – Liberec 1:2 (po s.n.) | Motor ČB – Vítkovice 2:5 (kon.)
Plzeň – Litvínov 6:4 (kon.) | Zlín – Slavia 2:1 (kon.) | Sparta – K. Vary 2:1 (po s.n.)

Liberec právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ NETÍK Cháberu nejprve neprostřelil. Puk poté ale vypadl Cháberovi z výstroje a zaplul až do domácí branky. Liberec má bod navíc z nájezdů.

Petr Macholda vykoupal Marka Pince - 1:1.

Petr Nedvěd klasicky švih a od břevna končí puk v síti - 0:1.

59:30
    Kladno právě vstřelilo branku!
    V Kladně vypukla euforie! Za průběh zápasu si domácí minimálně bod zaslouží. Macholda pálil od modré čáry a do jeho sražené střely plácl ze vzduchu PAVEL PATERA, jehož bekhend skončil za zády Pince. Asistence: Petr Macholda, David Růžička.

51:08
    Růžička pálil od modré, puk se od zadního mantinelu odrazil před poloprázdnou branku, kterou Látal nedokázal trefit!

42:46
    Netík se dostal ke kotouči a z kruhu doslova sestřelil Cháberovu masku. Tohle byla ale dobrá pozice a Netík si neúspěch vyčítá.

35:29
    Drtinova bomba skončila na tyči, Macholda z dorážky minul.

34:59
    Jan Víšek (LIB) už ale dvě minuty dostává, držení.

31:22
    Martin Čakajík (LIB) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

30:01
    Tak zřejmě došlo ještě k nějakému šťouchnutí hokejkou. Puk tak do branky dotlačil PETER GALAMBOŠ. Asistence: Petr Kica.

30:01
    Liberečtí dostali kotouč do branky, ale z mého pohledu šlo o jasné kopnutí, sudí si jde zavolat.

22:49
    Petr Macholda (KLA) dostává dvě minuty za zdržování hry. 0:53 3/5.

21:42
    Antonín Melka (KLA) dostává dvě minuty za hákování. Zřejmě se provinil někde mimo hru.

19:48
    První větší šance zápasu a v ní Látal. Jeho střelu ale Pinc zneutralizoval.

15:24
    A vzápětí vyloučení. Lukáš Derner (LIB) dostává dvě minuty za držení.

10:31
    Tomáš Filippi (LIB) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, když hasil kladenský brejk na konci oslabení.

08:33
    Libor Procházka (KLA) dostává dvě minuty za krosček.

03:39
    Počet sil na ledě se vyrovná. Tomáš Netík (LIB) dostává dvě minuty za hákování.

02:30
    První přesilovka zápasu pro Liberec. Dvě minuty za hákování dostává Jiří Kuchler (KLA).

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 60. Patera (Macholda, Růžička) - 31. Galamboš (Kica), 65. Netík

Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) - Macholda, Drtina, Procházka, Piskáček, Růžička, Černošek - Bicek, Patera, Hlaváč - Valský, Melka, Eberle - Hovorka, Dragoun, Látal - Kuchejda, Kuchler, Dalecký - Obdržálek.
    Bílí Tygři Liberec: Pinc (Vošvrda) - Čakajík, Výtisk, Havíř, Derner, Jánošík, Čutta, Holub - Urban, Nedvěd, Netík - Kudrna, Filippi, Víšek - Krejčík, Vlach, Špaček - Dušek, Galamboš, Kica.

Rozhodčí: Hodek, Souček - Bádal, Pouzar