Zaragoza – Osasuna 3:1 (kon.) | Celta Vigo – Getafe 2:1 (kon.) | Real Betis – Espanyol 1:0 (kon.)
Barcelona – Granada 2:0 (kon.)
Celta de Vigo
2:1 (0:0)
Getafe CF
Sobota 22.09.2012, 18:00 • Municipal de Balaídos • Španělská LaLiga

Máme za sebou utkání, které v samém závěru přineslo mnoho vzruchu. Druhý poločas byl mnohem zajímavější než ten první. Kromě tří branek jsme viděli i jednu červenou kartu a skvělý tah trenéra domácích. Okamžitě po vystřídání totiž rozhodující branku zápasu vstřelil Park, který byl od té doby k neudržení a měl i další příležitosti.

Celta de Vigo po vstřeleném druhém gólu začala hrát lepší fotbal a po zásluhe vítězí v tomto zajímavém zápase.

Z mé strany je to již pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží. (19:55:43)

90+3
    Domácí Cabral viděl žlutou kartu.

90+5
    Ze tří nastavených minut se stálo rázem minut pět. To vše kvůli zdržení v nastaveném čase.

90+3
    Alexis vidí za předchozí faul červenou kartu! Ohnal se ve vápně rukou a srazil domácího fotbalistu a zcela po právu jde dříve do sprch.

90+3
    Zřejmě poslední šance pro hosty neskončila brankou. Dlouhý nakopávaný míč nenašel nikoho z Getafe a ve vápně se strhla mela, kterou odnesl jeden z domácích. Rozhodčí se snaží celou situaci uklidnit.

90+2
    Hostům se nelíbí, že brankář domácích Varas nespěchá s rozehrávkou a nyní se celá věc řeší s hlavním rozhodčím.

90+1
    Ještě tři minuty má Getafe na vyrovnání!

90
    V poslední minutě řádné hrací doby měli hosté možnost zahrávat standartní situaci, ale z té nic nevytěžili.

89
    Park se sice soupeři omlouval, ale to hlavního rozhodčího neodměkčilo. Za loket ve tváři svého soka tak vidí střelec druhé branky domácích žlutou kartu.

87
    Park potvrdil má slova o své aktivitě, obešel si obránce a měl velkou šanci na zvýšení skóre. Pod tlakem však nedokázal dobře zamířit a jeho pokus tak minul bránu Getafe.

85
    Celta de Vigo kontroluje hru a Getafe si není schopno vypracovat souvislejší tlak, kterým by zatlačilo domácí do defenzívy.

84
    Poslední střídání na straně domácích, hosté již své tři možnosti vypotřebovali. Dohrál Lopez a na hřiště se podívá Antonio.

82
    První střídání se domácím vyplatilo, nyní přišlo na řadu druhé. Hřiště opustil za potlesku tribun Aspas, místo něj si zahraje Insa.

82
    Park je po vystřídání na hřišti hodně vidět, kromě vstřelené branky se na pravé straně hřiště skvěle pohybuje a dělá problémy obraně Getafe.

80
    Rohový kop Viga nepřinesl ani náznak šance, ale to domácím fotbalistům nemusí vadit.

76
    Domácí kontrolují hru. Inkasovaná branka nechala na hráčích Getafe nějakou stopu

74
    Hosté zkouší i poslední změnu v sestavě. Odešel Leon, kterého nahradil Alcacer.

72
    Hosté se snaží, ale další rychlá odpověď na inkasovanou branku se zřejmě konat nebude.