Bastia – PSG 0:4 (kon.) | Lorient – Nice 1:1 (kon.) | Sochaux – Troyes 3:1 (kon.)
Brest – Valenciennes 2:1 (kon.) | Remeš – Nancy 2:0 (kon.) | Toulouse – Rennes 2:2 (kon.)
FC Sochaux
3:1 (1:1)
ESTAC Troyes
Sobota 22.09.2012, 20:00 • Stade Auguste Bonal, Souchaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše a těším se u dalších on-line přenos. Třeba hned za chvíli, kdy se utká Barcelona s Granadou. Jinak přeji hezký večer a dobrou noc. (21:52:39)

A je dobojováno. Domácí hráči vybojovali důležité tři body, i když to nebylo vůbec lehké. Domácí poslal do vedení Roudet, ale na konci prvního poločasu vyrovnal Faussurier. Ve druhém poločase otočil stav utkání Doubai, který poslal Sochaux do vedení. Poté byl vyloučen hostující Bahebeck a to byla pro Troyes velká komplikace. Třetí banku domácích přidal Bakambu a o vítězi duelu bylo rozhodnuto. Hosté drželi míč častěji na svých kopačkách, ale nedařilo se jim prokombinovat do šance.

90+2
    Jenže o něj přišli a hosté to zkouší, naposledy v tomto utkání.

90+1
    Domácí jsou stále u kulatého nesmyslu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

89
    Do konce utkání zbývá už pouze pár minut a domácí hráči v klidu kombinují na své polovině.

88
    Hráči Troyes jsou i nadále aktivnější, ale nedaří se jim dostat přes dobře bránící borce Sochaux.

87
    Hosté to opět zkouší, ale i nyní byl jejich útočník v ofsajdu.

86
    A další útok hostů zastavím pomezní rozhodčí, ofsajd.

85
    Žlutou kartu uviděl hostující Brechet.

83
    Vypadá to, že si domácí svůj náskok pohlídají a vybojují veledůležité tři body.

81
    Střídají i domácí. Dohrál Camara a přišel Yartey.

80
    Žlutou kartu uviděl domácí Roussilon.

78
    Hosté mají míč na svých kopačkách, ale nemohou se dostat ani na polovinu Sochaux.

77
    Další střídání hostů. Dohrál Darbion a zahraje si Othon.

76
    Domácí kombinují na své polovině a hlídají si cenný náskok. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.