Waregem – Anderlecht 2:3 (kon.) | Beerschot – Kortrijk 2:1 (kon.) | Lokeren – Leuven 2:2 (kon.)
Mechelen – Mons 3:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Lierse 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
2:2 (0:0)
Oud-Heverlee Leuven
Sobota 22.09.2012, 20:00Belgická Jupiler Pro League

A je konec. Zejména druhý poločas byl opravdu bláznivý. Domácí šli dvakrát do vedení ale hostující Leuven vždy bleskově vyrovnal. (21:52:22)

91
    Ani jeden z celků nikam nežene a vypadá to, že se oba spokojí s bodem.

90
    Nastavují se dvě minuty a tak je málo času na rozhodující branku. I když v dnešním zápase bychom se nesměli divit ničemu.

89
    Leuven právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jen vyrovnáno je! V posledních minutách zajišťuje bod pro hosty svojí krásnou individuální akcí KIM GERAERTS!

87
    Přeci jen mohlo být vyrovnáno! Ve vápně se ocitl Pouga ve střelecké příležitosti ale trestuhodně minul!

85
    Lokeren si v posledních minutách vytvořil těsný náskok a teď když je u míče tak spíše vyčkává a jen si pohrává s míčem.

82
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Velmi šťastný moment pro domácí! Pouhých osm minut před koncem ze z hranice velkého vápna trefuje pod horní tyč MARIO MARIČ!

80
    Chvilka ošetřování hráče Leuvenu. Konkrétně je to Thompson.

78
    Viděli jsme několik nepřesností na obou stranách.

76
    Pouga ještě i hlavičkoval po rohovém kopu, ale míč končí v zámezí.

75
    Pouga vyzkoušel štěstí ze střední vzdálenosti. Nakonec z tohoto pokusu získávají hosté roh.

72
    De Pauw měl otevřený prostor na útočné polovině a nakonec ho taktickým faulem srazil k zemi Gíslason a vidí žlutou kartu.

70
    Další ofsajdová past sklapla. Mokulu Tembe si mohl připsat druhou branku a pokud by Leroe nezamával praporkem stalo by se tomu tak.

67
    Letící centr z levé strany od De Roecka sbírá do rukavic Barry.

65
    Domácím euforie z branky moc nepomohla, protože se pustili všichni do útočení a nechali pootevřené vrátka v obraně. Do ní pronikl individuální akcí WALTER RAYMAEKERS a vyrovnává stav utkání!

62
    Domácí hned při chuti a Bailly musel opět zasahovat při ráně ze střední vzdálenosti.

60
    Naopak je z toho brejková situace a tu zakončoval krásnou střelou k tyči MOKULU TEMBE!

59
    Z volného kopu však žádné nebezpečí nehrozilo.

59
    Brogno byl opět drzý při svém útoku a vynutil si faul a volný kop pro hosty z Leuvenu.