HC Kladno – Pardubice 4:3 (po pr.) | Ústí n/L – Vítkovice 1:9 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 7:4 (kon.)
Chomutov – Sparta 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:7 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 2:3 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak tomu se říká vytěžit z minima maximum. Kladno, které prohrávalo celý zápas nakonec odchází jako vítěz klání po rozhodují brance z hokejky MARTINA DAVIDA. Asistence: Martin Gottlieb, Jakub Strnad.

60:01

59:07
    Oddechový čas pro domácí.

60:00

59:07
    MILAN DOUDERA srovnává v pravý čas. Asistence: Tomáš Redlich.

56:38
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Oddechový čas pardubickému týmu evidentně pomohl a PATRIK MOUČKA jej vrací do vedení. Asistence: Ladislav Havlík.

50:51
    Oddechový čas pro hosty.

50:51
    JAKUB STRNAD přežil dvě minuty na trestné lavici aby chvilku po návratu na led vstřelil vyrovnávací branku. Asistence: Patrik Vodák, Jiří Exner.

45:41
    PETR JANEČEK využívá tlaku svého týmu a snižuje na 1:2. Asistence: Jakub Strnad.

40:01

40:00

29:09
    Ondřej Starý nepotrestal podražení při jeho šanci ani výhodu samostatného nájezdu.

29:09
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Pardubice.

21:07
    DAVID BŘEZINA se opět prosazuje a dává druhou branku. Asistence: Patrik Poulíček.

20:01

20:00

19:40
    Převahu Pardubic přetavil v gól až na konci třetiny DAVID BŘEZINA. Asistence: Daniel Vachutka, Jan Škvor.

Branky a nahrávky: 46. Janeček (Strnad), 51. Strnad (Vodák, Exner), 60. Doudera (Redlich), 63. David (Gottlieb, Strnad) - 20. Březina (Vachutka, Škvor), 22. Březina (Poulíček), 57. Moučka P. (Havlík)