HC Kladno – Pardubice 4:3 (po pr.) | Ústí n/L – Vítkovice 1:9 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 7:4 (kon.)
Chomutov – Sparta 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 3:7 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 2:3 (kon.)
Motor ČB – Olomouc 4:3 (po pr.)
Banes Motor České Budějovice
4:3 (0:2, 2:1, 1:0 - 1:0)
HC Olomouc
Čtvrtek 04.10.2012, 18:30 • II. plocha Budvar arény • DHL Extraliga juniorů

Zápas končí v prodloužení, ve kterém se prosadili domácí a mají tak o bod navíc. Zápas byl vyrovnaný a dramatický. Góly dali: 24. Bravec (Švec), 24. Trummer (Sekera), 53. Plášil, 64. Sekera (Trummer, Kolařík) - 15. Králík (Kunce, Schejbal), 18. Lehečka (Číp), 31. Hes (Ostřanský). Děkuji za pozornost, přeji hezký den (20:54:00)

63:38
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Rozhodující branku vstřelil v prodloužení MERTIN SEKERA a rozhoduje tak o vítězi utkání! Asistence: Trummer, Kolařík.

60:01

60:00

56:39
    Oddechový čas pro hosty.

53:44
    Hostující Machala je vyloučen za vysokou hůl. Přesilovka pro domácí.

52:58
    KAREL PLÁŠIL vyrovnal na 3:3! Bez asistence.

43:58
    Mountfield dostává po držení Brančíka výhodu přesilové hry.

41:20
    Domácí Štěpán je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro Olomouc.

40:01

Ve druhé třetině padly tři branky. Dvě dali domácí, jednu Olomouc a ta tak stále vede. Už má ale pouze jednobrankový náskok.

40:00

38:32
    Domácí Kolařík zahrál vysokou holí a je vyloučen na dvě minuty. Přesilovka pro Olomouc.

32:24
    Janásek si v souboji s protihráčem pomohl faulem a je za držení vyloučen na dvě minuty. Přesilovka pro hosty.

30:18
    Olomouc právě vstřelila branku!
    JIŘÍ HES posílá hosty opět do vedení! Asistence: Ostřanský.

25:11
    Přesilovka pro domácí. Olomouc hrála v šesti.

23:49
    Domácí tým bleskově vyrovnal! Druhý gól Mountfieldu dal JAN TRUMMER! Asistence: Sekera.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 24. Bravec (Švec), 24. Trummer (Sekera), 53. Plášil, 64. Sekera (Trummer, Kolařík) - 15. Králík (Kunce, Schejbal), 18. Lehečka (Číp), 31. Hes (Ostřanský)

Banes Motor České Budějovice: Gába (Trelc) - Škopek, Štěpán, Janásek, Švec, Záhora, Ciboch, Brabec, Pícha, Sekera, Plášil, Zvoník, Rob, Erben, Reiniš, Bílek, Pašek, Kolařík, Trummel.
    HC Olomouc: Lukáš (Kochta) - Kovář, Škůrek, Brančík, Číp, Nedopil, Hes, Vrabel, Vaculín, J. Jergl, Rašner, Zitta, Pšeja, Vondra, Ostřanský, A. Jergl, Lehečka, Machala, Kunce, Schejbal, Králík.

Rozhodčí: Dvořák - Flegl, Jindra